Türkiye Online Go Ligi Fikstür

Türkiye Online Go Ligi Fikstür: A Grubu || B Grubu

Türkiye Online Avanslı Go Ligi Fikstür: A Grubu || B Grubu

Adının üstü çizili olanlar ligden ihraç edilmiştir. Rakipleri bye geçecektir.

 

Türkiye Online Go Ligi – A Grubu

1. Tur (27 Nisan 2020 Pazartesi - 20:30)

Hamza Sezer  0-1  Fırat Asar
Ahmet Köksal  0-1  Oğuz Zerman
Selçuk Mola  0-1  Ufuk Emre Yıldırım
Bunyamin Ergen  0-1  Yılmaz Çalık
Gökhan Öztürk  1-0  Doğan Can Karataş
Servet Daşdemir  1-0  Alaz Tetik
Uğur Arıkan  0-0  Orhan Can Acar
Gündaş Alaşahan  0-1  Mustafa Kürşat Elitok
Ahmet Kemal Ökmen  1-0  Firat Dulger
Özlem Ersoy  1-0  Oğulkan Bir
Mustafa Talak  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Hülya Çolak  0-1  Polat Fevzi Dündar
Cem Mutlugeldi  1-0  Ali Kulubecioğlu

2. Tur (29 Nisan 2020 Çarşamba - 20:30)

Oğuz Zerman  0-1  Fırat Asar
Cem Mutlugeldi  0-1  Hamza Sezer
Ahmet Köksal  0-1  Ufuk Emre Yıldırım
Selçuk Mola  0-1  Yılmaz Çalık
Bunyamin Ergen  0-1  Doğan Can Karataş
Gökhan Öztürk  1-0  Alaz Tetik
Servet Daşdemir  1-0  Orhan Can Acar
Uğur Arıkan  1-0  Mustafa Kürşat Elitok
Gündaş Alaşahan  1-0  Firat Dulger
Ahmet Kemal Ökmen  1-0  Oğulkan Bir
Özlem Ersoy  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Mustafa Talak  0-1  Polat Fevzi Dündar
Hülya Çolak  0-1  Ali Kulubecioğlu

3. Tur (2 Mayıs 2020 Cumartesi - 20:45)

Ufuk Emre Yıldırım  0-1  Fırat Asar
Oğuz Zerman  0-1  Hamza Sezer
Ahmet Köksal  0-1  Yılmaz Çalık
Selçuk Mola  0-1  Doğan Can Karataş
Bunyamin Ergen  1-0  Alaz Tetik
Gökhan Öztürk  1-0  Orhan Can Acar
Servet Daşdemir  1-0  Mustafa Kürşat Elitok
Uğur Arıkan  1-0  Firat Dulger
Gündaş Alaşahan  1-0  Oğulkan Bir
Ahmet Kemal Ökmen  1-0  Mete Rıza Nemlioğlu
Özlem Ersoy  0-1  Polat Fevzi Dündar
Mustafa Talak  0-1  Ali Kulubecioğlu
Cem Mutlugeldi  1-0  Hülya Çolak

4. Tur (8 Mayıs 2020 Cuma - 20:45)

Yılmaz Çalık  1-0  Fırat Asar
Ufuk Emre Yıldırım  0-1  Hamza Sezer
Cem Mutlugeldi  1-0  Oğuz Zerman
Ahmet Köksal  0-1  Doğan Can Karataş
Selçuk Mola  0-1  Alaz Tetik
Bunyamin Ergen  0-1  Orhan Can Acar
Gökhan Öztürk  0-1  Mustafa Kürşat Elitok
Servet Daşdemir  1-0  Firat Dulger
Uğur Arıkan  1-0  Oğulkan Bir
Gündaş Alaşahan  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Ahmet Kemal Ökmen  0-1 Polat Fevzi Dündar
Özlem Ersoy  1-0  Ali Kulubecioğlu
Mustafa Talak - Hülya Çolak

5. Tur (6 Mayıs 2020 Çarşamba - 20:45)

Doğan Can Karataş  0-1  Fırat Asar
Yılmaz Çalık  0-1  Hamza Sezer
Ufuk Emre Yıldırım  1-0  Oğuz Zerman
Ahmet Köksal  0-1  Alaz Tetik
Selçuk Mola  0-1  Orhan Can Acar
Bunyamin Ergen  0-1  Mustafa Kürşat Elitok
Gökhan Öztürk  0-1  Firat Dulger
Servet Daşdemir  1-0  Oğulkan Bir
Uğur Arıkan  1-0  Mete Rıza Nemlioğlu
Gündaş Alaşahan  0-1  Polat Fevzi Dündar
Ahmet Kemal Ökmen  0-1  Ali Kulubecioğlu
Özlem Ersoy  0-1  Hülya Çolak
Cem Mutlugeldi  1-0  Mustafa Talak

6. Tur (9 Mayıs 2020 Cumartesi - 20:45)

Alaz Tetik  0-1  Fırat Asar
Doğan Can Karataş  0-1  Hamza Sezer
Yılmaz Çalık  1-0  Oğuz Zerman
Cem Mutlugeldi  1-0  Ufuk Emre Yıldırım
Ahmet Köksal  0-1  Orhan Can Acar
Selçuk Mola  0-1  Mustafa Kürşat Elitok
Bunyamin Ergen  0-1  Firat Dulger
Gökhan Öztürk  1-0  Oğulkan Bir
Servet Daşdemir  1-0  Mete Rıza Nemlioğlu
Uğur Arıkan  0-1  Polat Fevzi Dündar
Gündaş Alaşahan  0-1  Ali Kulubecioğlu
Ahmet Kemal Ökmen  0-1  Hülya Çolak
Özlem Ersoy  1-0  Mustafa Talak

7. Tur (11 Mayıs 2020 Pazartesi - 20:45)

Orhan Can Acar  0-1  Fırat Asar
Alaz Tetik  0-1  Hamza Sezer
Doğan Can Karataş  1-0  Oğuz Zerman
Yılmaz Çalık  1-0  Ufuk Emre Yıldırım
Ahmet Köksal  0-1  Mustafa Kürşat Elitok
Selçuk Mola  0-1  Firat Dulger
Bunyamin Ergen  1-0  Oğulkan Bir
Gökhan Öztürk  1-0  Mete Rıza Nemlioğlu
Servet Daşdemir  0-1  Polat Fevzi Dündar
Uğur Arıkan  1-0  Ali Kulubecioğlu
Gündaş Alaşahan  0-1  Hülya Çolak
Ahmet Kemal Ökmen  1-0  Mustafa Talak
Cem Mutlugeldi  1-0  Özlem Ersoy

8. Tur (13 Mayıs 2020 Çarşamba - 20:45)

Mustafa Kürşat Elitok  1-0  Fırat Asar
Orhan Can Acar  0-1  Hamza Sezer
Alaz Tetik  1-0  Oğuz Zerman
Doğan Can Karataş - Ufuk Emre Yıldırım
Cem Mutlugeldi  1-0  Yılmaz Çalık
Ahmet Köksal  0-1  Firat Dulger
Selçuk Mola  0-1  Oğulkan Bir
Bunyamin Ergen  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Gökhan Öztürk  0-1  Polat Fevzi Dündar
Servet Daşdemir  1-0  Ali Kulubecioğlu
Uğur Arıkan  1-0  Hülya Çolak
Gündaş Alaşahan  0-1  Mustafa Talak
Ahmet Kemal Ökmen  1-0  Özlem Ersoy

9. Tur (16 Mayıs 2020 Cumartesi - 20:45)

Firat Dulger  0-1  Fırat Asar
Mustafa Kürşat Elitok  1-0  Hamza Sezer
Orhan Can Acar  0-1  Oğuz Zerman
Alaz Tetik  0-1  Ufuk Emre Yıldırım
Doğan Can Karataş  0-1  Yılmaz Çalık
Ahmet Köksal  0-1  Oğulkan Bir
Selçuk Mola  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Bunyamin Ergen  0-1  Polat Fevzi Dündar
Gökhan Öztürk  0-1  Ali Kulubecioğlu
Servet Daşdemir  1-0  Hülya Çolak
Uğur Arıkan  1-0  Mustafa Talak
Gündaş Alaşahan  0-1  Özlem Ersoy
Cem Mutlugeldi  1-0  Ahmet Kemal Ökmen

10. Tur (18 Mayıs 2020 Pazartesi - 20:45)

Oğulkan Bir  0-1  Fırat Asar
Firat Dulger  0-1  Hamza Sezer
Mustafa Kürşat Elitok  1-0  Oğuz Zerman
Orhan Can Acar  1-0  Ufuk Emre Yıldırım
Alaz Tetik  0-1  Yılmaz Çalık
Cem Mutlugeldi  1-0  Doğan Can Karataş
Ahmet Köksal  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Selçuk Mola  0-1  Polat Fevzi Dündar
Bunyamin Ergen  0-1  Ali Kulubecioğlu
Gökhan Öztürk  0-1  Hülya Çolak
Servet Daşdemir  1-0  Mustafa Talak
Uğur Arıkan  1-0  Özlem Ersoy
Gündaş Alaşahan  1-0  Ahmet Kemal Ökmen

11. Tur (20 Mayıs 2020 Çarşamba - 20:45)

Mete Rıza Nemlioğlu  0-1  Fırat Asar
Oğulkan Bir  0-1  Hamza Sezer
Firat Dulger  1-0  Oğuz Zerman
Mustafa Kürşat Elitok  1-0  Ufuk Emre Yıldırım
Orhan Can Acar  0-1  Yılmaz Çalık
Alaz Tetik  0-1  Doğan Can Karataş
Ahmet Köksal  0-1  Polat Fevzi Dündar
Selçuk Mola  0-1  Ali Kulubecioğlu
Bunyamin Ergen  0-1  Hülya Çolak
Gökhan Öztürk  1-0  Mustafa Talak
Servet Daşdemir  0-1  Özlem Ersoy
Uğur Arıkan  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Cem Mutlugeldi  1-0  Gündaş Alaşahan

12. Tur (23 Mayıs 2020 Cumartesi - 20:45)

Polat Fevzi Dündar  1-0  Fırat Asar
Mete Rıza Nemlioğlu  0-1  Hamza Sezer
Oğulkan Bir  0-1  Oğuz Zerman
Firat Dulger  0-1  Ufuk Emre Yıldırım
Mustafa Kürşat Elitok  1-0  Yılmaz Çalık
Orhan Can Acar  1-0  Doğan Can Karataş
Cem Mutlugeldi  1-0  Alaz Tetik
Ahmet Köksal  0-1  Ali Kulubecioğlu
Selçuk Mola  0-1  Hülya Çolak
Bunyamin Ergen  0-0  Mustafa Talak
Gökhan Öztürk  0-1  Özlem Ersoy
Servet Daşdemir  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Uğur Arıkan  1-0  Gündaş Alaşahan

13. Tur (1 Haziran 2020 Pazartesi - 20:30)

Ali Kulubecioğlu  1-0  Fırat Asar
Polat Fevzi Dündar  1-0  Hamza Sezer
Mete Rıza Nemlioğlu  1-0  Oğuz Zerman
Oğulkan Bir  0-1  Ufuk Emre Yıldırım
Firat Dulger  0-1  Yılmaz Çalık
Mustafa Kürşat Elitok  1-0  Doğan Can Karataş
Orhan Can Acar  1-0  Alaz Tetik
Ahmet Köksal  0-1  Hülya Çolak
Selçuk Mola  0-1  Mustafa Talak
Bunyamin Ergen  1-0  Özlem Ersoy
Gökhan Öztürk  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Servet Daşdemir  1-0  Gündaş Alaşahan
Cem Mutlugeldi  1-0  Uğur Arıkan

14. Tur (3 Haziran 2020 Çarşamba - 20:30)

Hülya Çolak  1-0  Fırat Asar
Ali Kulubecioğlu  0-1  Hamza Sezer
Polat Fevzi Dündar  1-0  Oğuz Zerman
Mete Rıza Nemlioğlu  0-1  Ufuk Emre Yıldırım
Oğulkan Bir  0-1  Yılmaz Çalık
Firat Dulger  0-1  Doğan Can Karataş
Mustafa Kürşat Elitok  1-0  Alaz Tetik
Cem Mutlugeldi  1-0  Orhan Can Acar
Ahmet Köksal  0-1  Mustafa Talak
Selçuk Mola  0-1  Özlem Ersoy
Bunyamin Ergen  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Gökhan Öztürk  1-0  Gündaş Alaşahan
Servet Daşdemir  0-1  Uğur Arıkan

15. Tur (6 Haziran 2020 Cumartesi - 20:30)

Mustafa Talak  0-1  Fırat Asar
Hülya Çolak  1-0  Hamza Sezer
Ali Kulubecioğlu  1-0  Oğuz Zerman
Polat Fevzi Dündar  1-0  Ufuk Emre Yıldırım
Mete Rıza Nemlioğlu  0-1  Yılmaz Çalık
Oğulkan Bir  1-0  Doğan Can Karataş
Firat Dulger  1-0  Alaz Tetik
Mustafa Kürşat Elitok  1-0  Orhan Can Acar
Ahmet Köksal  0-1  Özlem Ersoy
Selçuk Mola  0-0  Ahmet Kemal Ökmen
Bunyamin Ergen  1-0  Gündaş Alaşahan
Gökhan Öztürk  0-1  Uğur Arıkan
Cem Mutlugeldi  1-0  Servet Daşdemir

16. Tur (8 Haziran 2020 Pazartesi - 20:30)

Özlem Ersoy  1-0  Fırat Asar
Mustafa Talak  0-0  Hamza Sezer
Hülya Çolak  1-0  Oğuz Zerman
Ali Kulubecioğlu  1-0  Ufuk Emre Yıldırım
Polat Fevzi Dündar  1-0  Yılmaz Çalık
Mete Rıza Nemlioğlu  1-0  Doğan Can Karataş
Oğulkan Bir  0-1  Alaz Tetik
Firat Dulger  0-0  Orhan Can Acar
Cem Mutlugeldi  1-0  Mustafa Kürşat Elitok
Ahmet Köksal  0-0  Ahmet Kemal Ökmen
Selçuk Mola  0-1  Gündaş Alaşahan
Bunyamin Ergen  0-1  Uğur Arıkan
Gökhan Öztürk  0-1  Servet Daşdemir

17. Tur (10 Haziran 2020 Çarşamba - 20:30)

Ahmet Kemal Ökmen  0-1  Fırat Asar
Özlem Ersoy  1-0  Hamza Sezer
Mustafa Talak  0-1  Oğuz Zerman
Hülya Çolak  1-0  Ufuk Emre Yıldırım
Ali Kulubecioğlu  0-1  Yılmaz Çalık
Polat Fevzi Dündar  1-0  Doğan Can Karataş
Mete Rıza Nemlioğlu  0-1  Alaz Tetik
Oğulkan Bir  1-0  Orhan Can Acar
Firat Dulger  0-1  Mustafa Kürşat Elitok
Ahmet Köksal  0-1  Gündaş Alaşahan
Selçuk Mola  0-1  Uğur Arıkan
Bunyamin Ergen  0-1  Servet Daşdemir
Cem Mutlugeldi  1-0  Gökhan Öztürk

18. Tur (13 Haziran 2020 Cumartesi - 20:30)

Gündaş Alaşahan  0-1  Fırat Asar
Ahmet Kemal Ökmen  0-1  Hamza Sezer
Özlem Ersoy  1-0  Oğuz Zerman
Mustafa Talak  0-1  Ufuk Emre Yıldırım
Hülya Çolak  1-0  Yılmaz Çalık
Ali Kulubecioğlu  1-0  Doğan Can Karataş
Polat Fevzi Dündar  1-0  Alaz Tetik
Mete Rıza Nemlioğlu  1-0  Orhan Can Acar
Oğulkan Bir  0-1  Mustafa Kürşat Elitok
Cem Mutlugeldi  0-1  Firat Dulger
Ahmet Köksal  0-1  Uğur Arıkan
Selçuk Mola  0-1  Servet Daşdemir
Bunyamin Ergen  0-1  Gökhan Öztürk

19. Tur (15 Haziran 2020 Pazartesi - 20:30)

Uğur Arıkan  1-0  Fırat Asar
Gündaş Alaşahan  1-0  Hamza Sezer
Ahmet Kemal Ökmen  0-1  Oğuz Zerman
Özlem Ersoy  1-0  Ufuk Emre Yıldırım
Mustafa Talak  0-1  Yılmaz Çalık
Hülya Çolak  1-0  Doğan Can Karataş
Ali Kulubecioğlu  1-0  Alaz Tetik
Polat Fevzi Dündar  1-0  Orhan Can Acar
Mete Rıza Nemlioğlu  0-1  Mustafa Kürşat Elitok
Oğulkan Bir  0-1  Firat Dulger
Ahmet Köksal  0-1  Servet Daşdemir
Selçuk Mola  0-1  Gökhan Öztürk
Cem Mutlugeldi  1-0  Bunyamin Ergen

20. Tur (17 Haziran 2020 Çarşamba - 20:30)

Servet Daşdemir  1-0  Fırat Asar
Uğur Arıkan  1-0  Hamza Sezer
Gündaş Alaşahan  0-1  Oğuz Zerman
Ahmet Kemal Ökmen  0-1  Ufuk Emre Yıldırım
Özlem Ersoy  1-0  Yılmaz Çalık
Mustafa Talak  0-1  Doğan Can Karataş
Hülya Çolak  1-0  Alaz Tetik
Ali Kulubecioğlu  1-0  Orhan Can Acar
Polat Fevzi Dündar  1-0  Mustafa Kürşat Elitok
Mete Rıza Nemlioğlu  0-1  Firat Dulger
Cem Mutlugeldi  1-0  Oğulkan Bir
Ahmet Köksal  0-1  Gökhan Öztürk
Selçuk Mola  0-1  Bunyamin Ergen

21. Tur (20 Haziran 2020 Cumartesi - 20:30)

Gökhan Öztürk  0-1  Fırat Asar
Servet Daşdemir  1-0  Hamza Sezer
Uğur Arıkan  1-0  Oğuz Zerman
Gündaş Alaşahan  1-0  Ufuk Emre Yıldırım
Ahmet Kemal Ökmen  0-1  Yılmaz Çalık
Özlem Ersoy  1-0  Doğan Can Karataş
Mustafa Talak  0-1  Alaz Tetik
Hülya Çolak  1-0  Orhan Can Acar
Ali Kulubecioğlu  1-0  Mustafa Kürşat Elitok
Polat Fevzi Dündar  1-0  Firat Dulger
Mete Rıza Nemlioğlu  1-0  Oğulkan Bir
Ahmet Köksal  0-1  Bunyamin Ergen
Cem Mutlugeldi  1-0  Selçuk Mola

22. Tur (22 Haziran 2020 Pazartesi - 20:30)

Bunyamin Ergen  0-1  Fırat Asar
Gökhan Öztürk  1-0  Hamza Sezer
Servet Daşdemir  1-0  Oğuz Zerman
Uğur Arıkan  1-0  Ufuk Emre Yıldırım
Gündaş Alaşahan  0-1  Yılmaz Çalık
Ahmet Kemal Ökmen  0-1  Doğan Can Karataş
Özlem Ersoy  0-1  Alaz Tetik
Mustafa Talak  0-0  Orhan Can Acar
Hülya Çolak  1-0  Mustafa Kürşat Elitok
Ali Kulubecioğlu  1-0  Firat Dulger
Polat Fevzi Dündar  1-0  Oğulkan Bir
Cem Mutlugeldi  1-0  Mete Rıza Nemlioğlu
Ahmet Köksal  0-0  Selçuk Mola

23. Tur (24 Haziran 2020 Çarşamba - 20:30)

Selçuk Mola  0-1  Fırat Asar
Bunyamin Ergen  1-0  Hamza Sezer
Gökhan Öztürk  1-0  Oğuz Zerman
Servet Daşdemir  1-0  Ufuk Emre Yıldırım
Uğur Arıkan  1-0  Yılmaz Çalık
Gündaş Alaşahan  0-1  Doğan Can Karataş
Ahmet Kemal Ökmen  0-1  Alaz Tetik
Özlem Ersoy  1-0  Orhan Can Acar
Mustafa Talak  0-1  Mustafa Kürşat Elitok
Hülya Çolak  1-0  Firat Dulger
Ali Kulubecioğlu  0-1  Oğulkan Bir
Polat Fevzi Dündar  1-0  Mete Rıza Nemlioğlu
Cem Mutlugeldi  1-0  Ahmet Köksal

24. Tur (27 Haziran 2020 Cumartesi - 20:30)

Ahmet Köksal  0-1  Fırat Asar
Selçuk Mola  0-0  Hamza Sezer
Bunyamin Ergen  1-0  Oğuz Zerman
Gökhan Öztürk  1-0  Ufuk Emre Yıldırım
Servet Daşdemir  1-0  Yılmaz Çalık
Uğur Arıkan  1-0  Doğan Can Karataş
Gündaş Alaşahan  0-1  Alaz Tetik
Ahmet Kemal Ökmen  0-0  Orhan Can Acar
Özlem Ersoy  0-1  Mustafa Kürşat Elitok
Mustafa Talak  0-1  Firat Dulger
Hülya Çolak  1-0  Oğulkan Bir
Ali Kulubecioğlu  1-0  Mete Rıza Nemlioğlu
Cem Mutlugeldi  0-1  Polat Fevzi Dündar

25. Tur (29 Haziran 2020 Pazartesi - 20:30)

Cem Mutlugeldi  1-0  Fırat Asar
Ahmet Köksal  0-0  Hamza Sezer
Selçuk Mola  0-1  Oğuz Zerman
Bunyamin Ergen  1-0  Ufuk Emre Yıldırım
Gökhan Öztürk  0-1  Yılmaz Çalık
Servet Daşdemir  1-0  Doğan Can Karataş
Uğur Arıkan  1-0  Alaz Tetik
Gündaş Alaşahan  0-0  Orhan Can Acar
Ahmet Kemal Ökmen  0-1  Mustafa Kürşat Elitok
Özlem Ersoy  1-0  Firat Dulger
Mustafa Talak  0-1  Oğulkan Bir
Hülya Çolak  1-0  Mete Rıza Nemlioğlu
Ali Kulubecioğlu  0-1  Polat Fevzi Dündar

Türkiye Online Go Ligi – B Grubu

1. Tur (27 Nisan 2020 Pazartesi - 20:30)

Salih Özkan Dursun  0-1  Ecem Layra Görk
Remzi Öz  1-0  Çılga İşcan
Ferhat Barış  0-1  Cafer Yazıcı
Seçil Yeşilırmak  0-1  Alpay Cemre Çam
Ege Köse  1-0  Övünç Balcı
Merve Gürcan  0-1  Mert Aydoğdu
Gonca Kucukakin  0-1  Çağatay Tavşanoğlu
Leyla Kaşıkci  0-1  Fatih Kalayoğlu
Doğukan Bora Alay  0-1  Dogac Kose
Alper Sulak  1-0  Ercan Artukoğlu
Etkin Özgan  0-1  Berkant Aras
Alaittin Kırtışoğlu  1-0  Mert Bağcık
Arif Aydın  1-0  Cihan Tay

2. Tur (29 Nisan 2020 Çarşamba - 20:30)

Çılga İşcan  0-1  Ecem Layra Görk
Arif Aydın  1-0  Salih Özkan Dursun
Remzi Öz  0-1  Cafer Yazıcı
Ferhat Barış  0-1  Alpay Cemre Çam
Seçil Yeşilırmak  0-1  Övünç Balcı
Ege Köse  1-0  Mert Aydoğdu
Merve Gürcan  0-1  Çağatay Tavşanoğlu
Gonca Kucukakin  0-1  Fatih Kalayoğlu
Leyla Kaşıkci  0-1  Dogac Kose
Doğukan Bora Alay  1-0  Ercan Artukoğlu
Alper Sulak  1-0  Berkant Aras
Etkin Özgan  1-0  Mert Bağcık
Alaittin Kırtışoğlu  0-1  Cihan Tay

3. Tur (2 Mayıs 2020 Cumartesi - 20:45)

Cafer Yazıcı  1-0  Ecem Layra Görk
Çılga İşcan  0-1  Salih Özkan Dursun
Remzi Öz  0-1  Alpay Cemre Çam
Ferhat Barış  1-0  Övünç Balcı
Seçil Yeşilırmak  0-1  Mert Aydoğdu
Ege Köse  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Merve Gürcan  0-1  Fatih Kalayoğlu
Gonca Kucukakin  0-1  Dogac Kose
Leyla Kaşıkci  1-0  Ercan Artukoğlu
Doğukan Bora Alay  0-1  Berkant Aras
Alper Sulak  1-0  Mert Bağcık
Etkin Özgan  0-1  Cihan Tay
Arif Aydın  0-1  Alaittin Kırtışoğlu

4. Tur (8 Mayıs 2020 Cuma - 20:45)

Alpay Cemre Çam  1-0  Ecem Layra Görk
Cafer Yazıcı  0-1  Salih Özkan Dursun
Arif Aydın  1-0  Çılga İşcan
Remzi Öz  0-1  Övünç Balcı
Ferhat Barış - Mert Aydoğdu
Seçil Yeşilırmak  0-1  Çağatay Tavşanoğlu
Ege Köse  1-0  Fatih Kalayoğlu
Merve Gürcan  0-1  Dogac Kose
Gonca Kucukakin  0-1  Ercan Artukoğlu
Leyla Kaşıkci  0-1  Berkant Aras
Doğukan Bora Alay  0-1  Mert Bağcık
Alper Sulak  0-1  Cihan Tay
Etkin Özgan  0-1  Alaittin Kırtışoğlu

5. Tur (6 Mayıs 2020 Çarşamba - 20:45)

Övünç Balcı  1-0  Ecem Layra Görk
Alpay Cemre Çam  1-0  Salih Özkan Dursun
Cafer Yazıcı  1-0  Çılga İşcan
Remzi Öz  0-1  Mert Aydoğdu
Ferhat Barış  0-1  Çağatay Tavşanoğlu
Seçil Yeşilırmak  0-1  Fatih Kalayoğlu
Ege Köse  0-1  Dogac Kose
Merve Gürcan  1-0  Ercan Artukoğlu
Gonca Kucukakin  0-1  Berkant Aras
Leyla Kaşıkci  1-0  Mert Bağcık
Doğukan Bora Alay  0-1  Cihan Tay
Alper Sulak  1-0  Alaittin Kırtışoğlu
Arif Aydın  1-0  Etkin Özgan

6. Tur (9 Mayıs 2020 Cumartesi - 20:45)

Mert Aydoğdu  1-0  Ecem Layra Görk
Övünç Balcı  1-0  Salih Özkan Dursun
Alpay Cemre Çam  1-0  Çılga İşcan
Arif Aydın  0-1  Cafer Yazıcı
Remzi Öz  0-1  Çağatay Tavşanoğlu
Ferhat Barış  0-1  Fatih Kalayoğlu
Seçil Yeşilırmak  0-1  Dogac Kose
Ege Köse  1-0  Ercan Artukoğlu
Merve Gürcan  0-1  Berkant Aras
Gonca Kucukakin  0-1  Mert Bağcık
Leyla Kaşıkci  1-0  Cihan Tay
Doğukan Bora Alay  0-1  Alaittin Kırtışoğlu
Alper Sulak  1-0  Etkin Özgan

7. Tur (11 Mayıs 2020 Pazartesi - 20:45)

Çağatay Tavşanoğlu  1-0  Ecem Layra Görk
Mert Aydoğdu  1-0  Salih Özkan Dursun
Övünç Balcı  0-1  Çılga İşcan
Alpay Cemre Çam  1-0  Cafer Yazıcı
Remzi Öz  0-1  Fatih Kalayoğlu
Ferhat Barış  0-1  Dogac Kose
Seçil Yeşilırmak  1-0  Ercan Artukoğlu
Ege Köse  1-0  Berkant Aras
Merve Gürcan  0-1  Mert Bağcık
Gonca Kucukakin  0-1  Cihan Tay
Leyla Kaşıkci  0-1  Alaittin Kırtışoğlu
Doğukan Bora Alay  0-1  Etkin Özgan
Arif Aydın  0-1  Alper Sulak

8. Tur (13 Mayıs 2020 Çarşamba - 20:45)

Fatih Kalayoğlu  1-0  Ecem Layra Görk
Çağatay Tavşanoğlu  1-0  Salih Özkan Dursun
Mert Aydoğdu  1-0  Çılga İşcan
Övünç Balcı  0-1  Cafer Yazıcı
Arif Aydın  0-1  Alpay Cemre Çam
Remzi Öz  0-1  Dogac Kose
Ferhat Barış  0-1  Ercan Artukoğlu
Seçil Yeşilırmak  0-1  Berkant Aras
Ege Köse  1-0  Mert Bağcık
Merve Gürcan  0-1  Cihan Tay
Gonca Kucukakin  0-1  Alaittin Kırtışoğlu
Leyla Kaşıkci  0-1  Etkin Özgan
Doğukan Bora Alay  0-1  Alper Sulak

9. Tur (16 Mayıs 2020 Cumartesi - 20:45)

Dogac Kose  1-0  Ecem Layra Görk
Fatih Kalayoğlu  1-0  Salih Özkan Dursun
Çağatay Tavşanoğlu  1-0  Çılga İşcan
Mert Aydoğdu  1-0  Cafer Yazıcı
Övünç Balcı  0-1  Alpay Cemre Çam
Remzi Öz  0-1  Ercan Artukoğlu
Ferhat Barış  0-1  Berkant Aras
Seçil Yeşilırmak  1-0  Mert Bağcık
Ege Köse  1-0  Cihan Tay
Merve Gürcan  0-1  Alaittin Kırtışoğlu
Gonca Kucukakin  0-1  Etkin Özgan
Leyla Kaşıkci  0-1  Alper Sulak
Arif Aydın  1-0  Doğukan Bora Alay

10. Tur (18 Mayıs 2020 Pazartesi - 20:45)

Ercan Artukoğlu  1-0  Ecem Layra Görk
Dogac Kose  1-0  Salih Özkan Dursun
Fatih Kalayoğlu  1-0  Çılga İşcan
Çağatay Tavşanoğlu  1-0  Cafer Yazıcı
Mert Aydoğdu  0-1  Alpay Cemre Çam
Arif Aydın  0-1  Övünç Balcı
Remzi Öz  0-1  Berkant Aras
Ferhat Barış  1-0  Mert Bağcık
Seçil Yeşilırmak  0-1  Cihan Tay
Ege Köse  1-0  Alaittin Kırtışoğlu
Merve Gürcan  0-1  Etkin Özgan
Gonca Kucukakin  0-1  Alper Sulak
Leyla Kaşıkci  1-0  Doğukan Bora Alay

11. Tur (20 Mayıs 2020 Çarşamba - 20:45)

Berkant Aras  1-0  Ecem Layra Görk
Ercan Artukoğlu  0-1  Salih Özkan Dursun
Dogac Kose  1-0  Çılga İşcan
Fatih Kalayoğlu  0-1  Cafer Yazıcı
Çağatay Tavşanoğlu  0-1  Alpay Cemre Çam
Mert Aydoğdu  1-0  Övünç Balcı
Remzi Öz  0-1  Mert Bağcık
Ferhat Barış  0-1  Cihan Tay
Seçil Yeşilırmak  0-1  Alaittin Kırtışoğlu
Ege Köse  1-0  Etkin Özgan
Merve Gürcan  0-1  Alper Sulak
Gonca Kucukakin  0-1  Doğukan Bora Alay
Arif Aydın  0-1  Leyla Kaşıkci

12. Tur (23 Mayıs 2020 Cumartesi - 20:45)

Mert Bağcık  1-0  Ecem Layra Görk
Berkant Aras  1-0  Salih Özkan Dursun
Ercan Artukoğlu  1-0  Çılga İşcan
Dogac Kose  1-0  Cafer Yazıcı
Fatih Kalayoğlu  0-1  Alpay Cemre Çam
Çağatay Tavşanoğlu  1-0  Övünç Balcı
Arif Aydın  0-1  Mert Aydoğdu
Remzi Öz  1-0  Cihan Tay
Ferhat Barış  1-0  Alaittin Kırtışoğlu
Seçil Yeşilırmak  0-1  Etkin Özgan
Ege Köse  1-0  Alper Sulak
Merve Gürcan  0-1  Doğukan Bora Alay
Gonca Kucukakin  0-1  Leyla Kaşıkci

13. Tur (1 Haziran 2020 Pazartesi - 20:30)

Cihan Tay  1-0  Ecem Layra Görk
Mert Bağcık  0-1  Salih Özkan Dursun
Berkant Aras  1-0  Çılga İşcan
Ercan Artukoğlu  0-1  Cafer Yazıcı
Dogac Kose  1-0  Alpay Cemre Çam
Fatih Kalayoğlu  0-1  Övünç Balcı
Çağatay Tavşanoğlu  1-0  Mert Aydoğdu
Remzi Öz  0-1  Alaittin Kırtışoğlu
Ferhat Barış  1-0  Etkin Özgan
Seçil Yeşilırmak  0-1  Alper Sulak
Ege Köse  1-0  Doğukan Bora Alay
Merve Gürcan  0-1  Leyla Kaşıkci
Arif Aydın  0-0  Gonca Kucukakin

14. Tur (3 Haziran 2020 Çarşamba - 20:30)

Alaittin Kırtışoğlu  1-0  Ecem Layra Görk
Cihan Tay  0-1  Salih Özkan Dursun
Mert Bağcık  0-1  Çılga İşcan
Berkant Aras  1-0  Cafer Yazıcı
Ercan Artukoğlu  0-1  Alpay Cemre Çam
Dogac Kose  1-0  Övünç Balcı
Fatih Kalayoğlu  0-1  Mert Aydoğdu
Arif Aydın  0-1  Çağatay Tavşanoğlu
Remzi Öz  0-1  Etkin Özgan
Ferhat Barış  0-1  Alper Sulak
Seçil Yeşilırmak  1-0  Doğukan Bora Alay
Ege Köse  1-0  Leyla Kaşıkci
Merve Gürcan  1-0  Gonca Kucukakin

15. Tur (6 Haziran 2020 Cumartesi - 20:30)

Etkin Özgan  1-0  Ecem Layra Görk
Alaittin Kırtışoğlu  0-1  Salih Özkan Dursun
Cihan Tay  1-0  Çılga İşcan
Mert Bağcık  0-1  Cafer Yazıcı
Berkant Aras  0-1  Alpay Cemre Çam
Ercan Artukoğlu  1-0  Övünç Balcı
Dogac Kose  1-0  Mert Aydoğdu
Fatih Kalayoğlu  0-1  Çağatay Tavşanoğlu
Remzi Öz  0-1  Alper Sulak
Ferhat Barış  0-1  Doğukan Bora Alay
Seçil Yeşilırmak  0-1  Leyla Kaşıkci
Ege Köse  1-0  Gonca Kucukakin
Arif Aydın  0-1  Merve Gürcan

16. Tur (8 Haziran 2020 Pazartesi - 20:30)

Alper Sulak  1-0  Ecem Layra Görk
Etkin Özgan  1-0  Salih Özkan Dursun
Alaittin Kırtışoğlu  0-1  Çılga İşcan
Cihan Tay  0-1  Cafer Yazıcı
Mert Bağcık  0-1  Alpay Cemre Çam
Berkant Aras  1-0  Övünç Balcı
Ercan Artukoğlu  0-1  Mert Aydoğdu
Dogac Kose  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Arif Aydın  0-0  Fatih Kalayoğlu
Remzi Öz  1-0  Doğukan Bora Alay
Ferhat Barış  1-0  Leyla Kaşıkci
Seçil Yeşilırmak  1-0  Gonca Kucukakin
Ege Köse  1-0  Merve Gürcan

17. Tur (10 Haziran 2020 Çarşamba - 20:30)

Doğukan Bora Alay  1-0  Ecem Layra Görk
Alper Sulak  1-0  Salih Özkan Dursun
Etkin Özgan  1-0  Çılga İşcan
Alaittin Kırtışoğlu  1-0  Cafer Yazıcı
Cihan Tay  0-1  Alpay Cemre Çam
Mert Bağcık  1-0  Övünç Balcı
Berkant Aras  1-0  Mert Aydoğdu
Ercan Artukoğlu  0-1  Çağatay Tavşanoğlu
Dogac Kose  1-0  Fatih Kalayoğlu
Remzi Öz  0-1  Leyla Kaşıkci
Ferhat Barış  1-0  Gonca Kucukakin
Seçil Yeşilırmak  1-0  Merve Gürcan
Arif Aydın  0-1  Ege Köse

18. Tur (13 Haziran 2020 Cumartesi - 20:30)

Leyla Kaşıkci  1-0  Ecem Layra Görk
Doğukan Bora Alay  0-1  Salih Özkan Dursun
Alper Sulak  1-0  Çılga İşcan
Etkin Özgan  0-1  Cafer Yazıcı
Alaittin Kırtışoğlu  0-1  Alpay Cemre Çam
Cihan Tay  1-0  Övünç Balcı
Mert Bağcık  0-0  Mert Aydoğdu
Berkant Aras  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Ercan Artukoğlu  1-0  Fatih Kalayoğlu
Arif Aydın  0-1  Dogac Kose
Remzi Öz  1-0  Gonca Kucukakin
Ferhat Barış  0-0  Merve Gürcan
Seçil Yeşilırmak  0-1  Ege Köse

19. Tur (15 Haziran 2020 Pazartesi - 20:30)

Gonca Kucukakin  0-0  Ecem Layra Görk
Leyla Kaşıkci  0-1  Salih Özkan Dursun
Doğukan Bora Alay  1-0  Çılga İşcan
Alper Sulak  1-0  Cafer Yazıcı
Etkin Özgan  0-1  Alpay Cemre Çam
Alaittin Kırtışoğlu  1-0  Övünç Balcı
Cihan Tay  1-0  Mert Aydoğdu
Mert Bağcık  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Berkant Aras  1-0  Fatih Kalayoğlu
Ercan Artukoğlu  0-1  Dogac Kose
Remzi Öz  0-1  Merve Gürcan
Ferhat Barış  0-1  Ege Köse
Arif Aydın  0-1  Seçil Yeşilırmak

20. Tur (17 Haziran 2020 Çarşamba - 20:30)

Merve Gürcan  1-0  Ecem Layra Görk
Gonca Kucukakin  0-1  Salih Özkan Dursun
Leyla Kaşıkci  1-0  Çılga İşcan
Doğukan Bora Alay  0-1  Cafer Yazıcı
Alper Sulak  0-1  Alpay Cemre Çam
Etkin Özgan  1-0  Övünç Balcı
Alaittin Kırtışoğlu  1-0  Mert Aydoğdu
Cihan Tay  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Mert Bağcık  1-0  Fatih Kalayoğlu
Berkant Aras  0-1  Dogac Kose
Arif Aydın  0-1  Ercan Artukoğlu
Remzi Öz  0-1  Ege Köse
Ferhat Barış  1-0  Seçil Yeşilırmak

21. Tur (20 Haziran 2020 Cumartesi - 20:30)

Ege Köse  1-0  Ecem Layra Görk
Merve Gürcan  0-1  Salih Özkan Dursun
Gonca Kucukakin  0-0  Çılga İşcan
Leyla Kaşıkci  1-0  Cafer Yazıcı
Doğukan Bora Alay  0-1  Alpay Cemre Çam
Alper Sulak  1-0  Övünç Balcı
Etkin Özgan  1-0  Mert Aydoğdu
Alaittin Kırtışoğlu  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Cihan Tay  1-0  Fatih Kalayoğlu
Mert Bağcık  0-1  Dogac Kose
Berkant Aras  1-0  Ercan Artukoğlu
Remzi Öz  1-0  Seçil Yeşilırmak
Arif Aydın  0-1  Ferhat Barış

22. Tur (22 Haziran 2020 Pazartesi - 20:30)

Seçil Yeşilırmak  1-0  Ecem Layra Görk
Ege Köse  1-0  Salih Özkan Dursun
Merve Gürcan  1-0  Çılga İşcan
Gonca Kucukakin  0-1  Cafer Yazıcı
Leyla Kaşıkci  0-1  Alpay Cemre Çam
Doğukan Bora Alay  1-0  Övünç Balcı
Alper Sulak  1-0  Mert Aydoğdu
Etkin Özgan  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Alaittin Kırtışoğlu  1-0  Fatih Kalayoğlu
Cihan Tay  0-1  Dogac Kose
Mert Bağcık  0-1  Ercan Artukoğlu
Arif Aydın  0-1  Berkant Aras
Remzi Öz - Ferhat Barış

23. Tur (24 Haziran 2020 Çarşamba - 20:30)

Ferhat Barış  1-0  Ecem Layra Görk
Seçil Yeşilırmak  0-1  Salih Özkan Dursun
Ege Köse  1-0  Çılga İşcan
Merve Gürcan  0-1  Cafer Yazıcı
Gonca Kucukakin  0-1  Alpay Cemre Çam
Leyla Kaşıkci  1-0  Övünç Balcı
Doğukan Bora Alay  1-0  Mert Aydoğdu
Alper Sulak  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Etkin Özgan  1-0  Fatih Kalayoğlu
Alaittin Kırtışoğlu  0-1  Dogac Kose
Cihan Tay  0-1  Ercan Artukoğlu
Mert Bağcık  0-1  Berkant Aras
Arif Aydın  0-1  Remzi Öz

24. Tur (27 Haziran 2020 Cumartesi - 20:30)

Remzi Öz  1-0  Ecem Layra Görk
Ferhat Barış  0-1  Salih Özkan Dursun
Seçil Yeşilırmak  1-0  Çılga İşcan
Ege Köse  1-0  Cafer Yazıcı
Merve Gürcan  0-1  Alpay Cemre Çam
Gonca Kucukakin  0-0  Övünç Balcı
Leyla Kaşıkci  1-0  Mert Aydoğdu
Doğukan Bora Alay  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Alper Sulak  1-0  Fatih Kalayoğlu
Etkin Özgan  0-1  Dogac Kose
Alaittin Kırtışoğlu  1-0  Ercan Artukoğlu
Cihan Tay  0-1  Berkant Aras
Arif Aydın  0-1  Mert Bağcık

25. Tur (29 Haziran 2020 Pazartesi - 20:30)

Arif Aydın  0-0  Ecem Layra Görk
Remzi Öz  0-1  Salih Özkan Dursun
Ferhat Barış  0-0  Çılga İşcan
Seçil Yeşilırmak  0-1  Cafer Yazıcı
Ege Köse  1-0  Alpay Cemre Çam
Merve Gürcan  1-0  Övünç Balcı
Gonca Kucukakin  0-0  Mert Aydoğdu
Leyla Kaşıkci  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Doğukan Bora Alay  1-0  Fatih Kalayoğlu
Alper Sulak  0-1  Dogac Kose
Etkin Özgan  1-0  Ercan Artukoğlu
Alaittin Kırtışoğlu  0-1  Berkant Aras
Cihan Tay  1-0  Mert Bağcık

Türkiye Online Avanslı Go Ligi – A Grubu

1. Tur (28 Nisan 2020 Salı - 20:30)

Mert Bağcık  0-1  Merve Gürcan
Orhan Can Acar  0-1  Özlem Ersoy
Mustafa Talak  1-0  Ali Yunus Emre Özköse
Ertuğ Akkol  1-0  Hasan Hüseyin Çiçek
Yetkin Eser  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Etkin Özgan  1-0  Remzi öz
Oğulkan Bir  0-1  Çağatay Tavşanoğlu
Firat Dulger  1-0  Doğukan Bora Alay
Nevriye Çerçioğlu  0-1  Ogün Gökpınar
Elif Sarı  0-1  Ali Kulubecioğlu
Cihan Mert Deveden  1-0  Okan Kaynak

2. Tur (30 Nisan 2020 Perşembe - 20:30)

Özlem Ersoy  1-0  Merve Gürcan
Cihan Mert Deveden  1-0  Mert Bağcık
Orhan Can Acar  1-0  Ali Yunus Emre Özköse
Mustafa Talak  0-1  Hasan Hüseyin Çiçek
Ertuğ Akkol  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Yetkin Eser  1-0  Remzi öz
Etkin Özgan  0-1  Çağatay Tavşanoğlu
Oğulkan Bir  0-1  Doğukan Bora Alay
Firat Dulger  0-1  Ogün Gökpınar
Nevriye Çerçioğlu  0-1  Ali Kulubecioğlu
Elif Sarı  1-0  Okan Kaynak

3. Tur (3 Mayıs 2020 Pazar - 20:45)

Ali Yunus Emre Özköse  0-1  Merve Gürcan
Özlem Ersoy  1-0  Mert Bağcık
Orhan Can Acar  1-0  Hasan Hüseyin Çiçek
Mustafa Talak  0-1  Ahmet Kemal Ökmen
Ertuğ Akkol  1-0  Remzi öz
Yetkin Eser  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Etkin Özgan  0-1  Doğukan Bora Alay
Oğulkan Bir  0-1  Ogün Gökpınar
Firat Dulger  0-1  Ali Kulubecioğlu
Nevriye Çerçioğlu  0-1  Okan Kaynak
Cihan Mert Deveden  0-1  Elif Sarı

4. Tur (5 Mayıs 2020 Salı - 20:45)

Hasan Hüseyin Çiçek  1-0  Merve Gürcan
Ali Yunus Emre Özköse  1-0  Mert Bağcık
Cihan Mert Deveden  0-1  Özlem Ersoy
Orhan Can Acar  0-1  Ahmet Kemal Ökmen
Mustafa Talak  1-0  Remzi öz
Ertuğ Akkol  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Yetkin Eser  1-0  Doğukan Bora Alay
Etkin Özgan  0-1  Ogün Gökpınar
Oğulkan Bir  0-1  Ali Kulubecioğlu
Firat Dulger  0-1  Okan Kaynak
Nevriye Çerçioğlu  0-1  Elif Sarı

5. Tur (7 Mayıs 2020 Perşembe - 20:45)

Ahmet Kemal Ökmen  1-0  Merve Gürcan
Hasan Hüseyin Çiçek  0-1  Mert Bağcık
Ali Yunus Emre Özköse  0-1  Özlem Ersoy
Orhan Can Acar  0-1  Remzi öz
Mustafa Talak  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Ertuğ Akkol  1-0  Doğukan Bora Alay
Yetkin Eser  0-1  Ogün Gökpınar
Etkin Özgan  0-1  Ali Kulubecioğlu
Oğulkan Bir  0-1  Okan Kaynak
Firat Dulger  0-1  Elif Sarı
Cihan Mert Deveden  0-1  Nevriye Çerçioğlu

6. Tur (10 Mayıs 2020 Pazar - 20:45)

Remzi öz  0-1  Merve Gürcan
Ahmet Kemal Ökmen  1-0  Mert Bağcık
Hasan Hüseyin Çiçek  0-1  Özlem Ersoy
Cihan Mert Deveden  0-1  Ali Yunus Emre Özköse
Orhan Can Acar  0-1  Çağatay Tavşanoğlu
Mustafa Talak  0-1  Doğukan Bora Alay
Ertuğ Akkol  1-0  Ogün Gökpınar
Yetkin Eser  1-0  Ali Kulubecioğlu
Etkin Özgan  0-1  Okan Kaynak
Oğulkan Bir  0-1  Elif Sarı
Firat Dulger  1-0  Nevriye Çerçioğlu

7. Tur (12 Mayıs 2020 Salı - 20:45)

Çağatay Tavşanoğlu  1-0  Merve Gürcan
Remzi öz  1-0 Mert Bağcık
Ahmet Kemal Ökmen  0-1  Özlem Ersoy
Hasan Hüseyin Çiçek  1-0  Ali Yunus Emre Özköse
Orhan Can Acar  1-0  Doğukan Bora Alay
Mustafa Talak  0-1  Ogün Gökpınar
Ertuğ Akkol  0-1  Ali Kulubecioğlu
Yetkin Eser  0-1  Okan Kaynak
Etkin Özgan  1-0  Elif Sarı
Oğulkan Bir  0-1  Nevriye Çerçioğlu
Cihan Mert Deveden  0-1  Firat Dulger

8. Tur (14 Mayıs 2020 Perşembe - 20:45)

Doğukan Bora Alay  0-1  Merve Gürcan
Çağatay Tavşanoğlu  0-1  Mert Bağcık
Remzi öz  1-0  Özlem Ersoy
Ahmet Kemal Ökmen  1-0  Ali Yunus Emre Özköse
Cihan Mert Deveden  0-1  Hasan Hüseyin Çiçek
Orhan Can Acar  0-1  Ogün Gökpınar
Mustafa Talak  0-1  Ali Kulubecioğlu
Ertuğ Akkol  1-0  Okan Kaynak
Yetkin Eser  1-0  Elif Sarı
Etkin Özgan  1-0  Nevriye Çerçioğlu
Oğulkan Bir  0-1  Firat Dulger

9. Tur (17 Mayıs 2020 Pazar - 20:45)

Ogün Gökpınar  1-0  Merve Gürcan
Doğukan Bora Alay  1-0  Mert Bağcık
Çağatay Tavşanoğlu  1-0  Özlem Ersoy
Remzi öz  1-0  Ali Yunus Emre Özköse
Ahmet Kemal Ökmen  1-0  Hasan Hüseyin Çiçek
Orhan Can Acar  1-0  Ali Kulubecioğlu
Mustafa Talak  0-1  Okan Kaynak
Ertuğ Akkol  1-0  Elif Sarı
Yetkin Eser  1-0  Nevriye Çerçioğlu
Etkin Özgan  1-0  Firat Dulger
Cihan Mert Deveden  1-0  Oğulkan Bir

10. Tur (19 Mayıs 2020 Salı - 20:45)

Ali Kulubecioğlu  0-1  Merve Gürcan
Ogün Gökpınar  1-0  Mert Bağcık
Doğukan Bora Alay  0-1  Özlem Ersoy
Çağatay Tavşanoğlu  1-0  Ali Yunus Emre Özköse
Remzi öz  0-1  Hasan Hüseyin Çiçek
Cihan Mert Deveden  0-1  Ahmet Kemal Ökmen
Orhan Can Acar  1-0  Okan Kaynak
Mustafa Talak  1-0  Elif Sarı
Ertuğ Akkol  1-0  Nevriye Çerçioğlu
Yetkin Eser  1-0  Firat Dulger
Etkin Özgan  1-0  Oğulkan Bir

11. Tur (21 Mayıs 2020 Perşembe - 20:45)

Okan Kaynak  1-0  Merve Gürcan
Ali Kulubecioğlu  1-0  Mert Bağcık
Ogün Gökpınar  0-1  Özlem Ersoy
Doğukan Bora Alay  1-0  Ali Yunus Emre Özköse
Çağatay Tavşanoğlu  1-0  Hasan Hüseyin Çiçek
Remzi öz  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Orhan Can Acar  1-0  Elif Sarı
Mustafa Talak  1-0  Nevriye Çerçioğlu
Ertuğ Akkol  0-1  Firat Dulger
Yetkin Eser  1-0  Oğulkan Bir
Cihan Mert Deveden  0-1  Etkin Özgan

12. Tur (24 Mayıs 2020 Pazar - 20:45)

Elif Sarı  0-1  Merve Gürcan
Okan Kaynak  1-0  Mert Bağcık
Ali Kulubecioğlu  0-1  Özlem Ersoy
Ogün Gökpınar  1-0  Ali Yunus Emre Özköse
Doğukan Bora Alay  1-0  Hasan Hüseyin Çiçek
Çağatay Tavşanoğlu  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Cihan Mert Deveden  0-1  Remzi öz
Orhan Can Acar  1-0  Nevriye Çerçioğlu
Mustafa Talak  0-1  Firat Dulger
Ertuğ Akkol  1-0  Oğulkan Bir
Yetkin Eser  1-0  Etkin Özgan

13. Tur (2 Haziran 2020 Salı - 20:30)

Nevriye Çerçioğlu  0-1  Merve Gürcan
Elif Sarı  1-0  Mert Bağcık
Okan Kaynak  0-1  Özlem Ersoy
Ali Kulubecioğlu  0-1  Ali Yunus Emre Özköse
Ogün Gökpınar  1-0  Hasan Hüseyin Çiçek
Doğukan Bora Alay  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Çağatay Tavşanoğlu  1-0  Remzi öz
Orhan Can Acar  1-0  Firat Dulger
Mustafa Talak  1-0  Oğulkan Bir
Ertuğ Akkol  1-0  Etkin Özgan
Cihan Mert Deveden  0-1  Yetkin Eser

14. Tur (4 Haziran 2020 Perşembe - 20:30)

Firat Dulger  0-1  Merve Gürcan
Nevriye Çerçioğlu  1-0  Mert Bağcık
Elif Sarı  0-1  Özlem Ersoy
Okan Kaynak  1-0  Ali Yunus Emre Özköse
Ali Kulubecioğlu  1-0  Hasan Hüseyin Çiçek
Ogün Gökpınar  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Doğukan Bora Alay  1-0  Remzi öz
Cihan Mert Deveden  0-1  Çağatay Tavşanoğlu
Orhan Can Acar  1-0  Oğulkan Bir
Mustafa Talak  0-1  Etkin Özgan
Ertuğ Akkol  1-0  Yetkin Eser

15. Tur (7 Haziran 2020 Pazar - 20:30)

Oğulkan Bir  0-1  Merve Gürcan
Firat Dulger  1-0  Mert Bağcık
Nevriye Çerçioğlu  0-1  Özlem Ersoy
Elif Sarı  1-0  Ali Yunus Emre Özköse
Okan Kaynak  1-0  Hasan Hüseyin Çiçek
Ali Kulubecioğlu  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Ogün Gökpınar  0-1  Remzi öz
Doğukan Bora Alay  0-1  Çağatay Tavşanoğlu
Orhan Can Acar  0-1  Etkin Özgan
Mustafa Talak  0-1  Yetkin Eser
Cihan Mert Deveden  0-1  Ertuğ Akkol

16. Tur (9 Haziran 2020 Salı - 20:30)

Etkin Özgan  0-1  Merve Gürcan
Oğulkan Bir  1-0  Mert Bağcık
Firat Dulger  0-1  Özlem Ersoy
Nevriye Çerçioğlu  0-1  Ali Yunus Emre Özköse
Elif Sarı  0-1  Hasan Hüseyin Çiçek
Okan Kaynak  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Ali Kulubecioğlu  0-1  Remzi öz
Ogün Gökpınar  0-1  Çağatay Tavşanoğlu
Cihan Mert Deveden  0-1  Doğukan Bora Alay
Orhan Can Acar  0-1  Yetkin Eser
Mustafa Talak  0-1  Ertuğ Akkol

17. Tur (11 Haziran 2020 Perşembe - 20:30)

Yetkin Eser  1-0  Merve Gürcan
Etkin Özgan  1-0  Mert Bağcık
Oğulkan Bir  0-1  Özlem Ersoy
Firat Dulger  1-0  Ali Yunus Emre Özköse
Nevriye Çerçioğlu  0-1  Hasan Hüseyin Çiçek
Elif Sarı  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Okan Kaynak  1-0  Remzi öz
Ali Kulubecioğlu  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Ogün Gökpınar  0-1  Doğukan Bora Alay
Orhan Can Acar  0-1  Ertuğ Akkol
Cihan Mert Deveden  0-0  Mustafa Talak

18. Tur (14 Haziran 2020 Pazar - 20:30)

Ertuğ Akkol  1-0  Merve Gürcan
Yetkin Eser  1-0  Mert Bağcık
Etkin Özgan  0-1  Özlem Ersoy
Oğulkan Bir  0-1  Ali Yunus Emre Özköse
Firat Dulger  0-1  Hasan Hüseyin Çiçek
Nevriye Çerçioğlu  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Elif Sarı  1-0  Remzi öz
Okan Kaynak  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Ali Kulubecioğlu  1-0  Doğukan Bora Alay
Cihan Mert Deveden  0-1  Ogün Gökpınar
Orhan Can Acar  0-0  Mustafa Talak

19. Tur (16 Haziran 2020 Salı - 20:30)

Mustafa Talak  0-1  Merve Gürcan
Ertuğ Akkol  1-0  Mert Bağcık
Yetkin Eser  1-0  Özlem Ersoy
Etkin Özgan  1-0  Ali Yunus Emre Özköse
Oğulkan Bir  0-1  Hasan Hüseyin Çiçek
Firat Dulger  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Nevriye Çerçioğlu  1-0  Remzi öz
Elif Sarı  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Okan Kaynak  1-0  Doğukan Bora Alay
Ali Kulubecioğlu  1-0  Ogün Gökpınar
Cihan Mert Deveden  0-0  Orhan Can Acar

20. Tur (18 Haziran 2020 Perşembe - 20:30)

Orhan Can Acar  0-1  Merve Gürcan
Mustafa Talak  0-0  Mert Bağcık
Ertuğ Akkol  1-0  Özlem Ersoy
Yetkin Eser  1-0  Ali Yunus Emre Özköse
Etkin Özgan  1-0  Hasan Hüseyin Çiçek
Oğulkan Bir  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Firat Dulger  1-0  Remzi öz
Nevriye Çerçioğlu  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Elif Sarı  0-1  Doğukan Bora Alay
Okan Kaynak  1-0  Ogün Gökpınar
Cihan Mert Deveden  0-1  Ali Kulubecioğlu

21. Tur (21 Haziran 2020 Pazar - 20:30)

Cihan Mert Deveden  0-1  Merve Gürcan
Orhan Can Acar  0-0  Mert Bağcık
Mustafa Talak  0-1  Özlem Ersoy
Ertuğ Akkol  1-0  Ali Yunus Emre Özköse
Yetkin Eser  0-1  Hasan Hüseyin Çiçek
Etkin Özgan  1-0  Ahmet Kemal Ökmen
Oğulkan Bir  1-0  Remzi öz
Firat Dulger  1-0  Çağatay Tavşanoğlu
Nevriye Çerçioğlu  0-1  Doğukan Bora Alay
Elif Sarı  1-0  Ogün Gökpınar
Okan Kaynak  0-1  Ali Kulubecioğlu

Türkiye Online Avanslı Go Ligi – B Grubu

1. Tur (28 Nisan 2020 Salı - 20:30)

Bunyamin Ergen  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Servet Daşdemir  1-0  Oğuz Zerman
Gonca Kucukakin  0-1  Doğan Can Karataş
Uğur Arıkan  0-1  Övünç Balcı
Altan Kuntay  1-0  Selçuk Mola
Uygar Tavşanoğlu  0-1  Selçuk Toker
Mehmethan Coşkun  0-1  Cafer Yazıcı
Alpay Cemre Çam  0-1  Alper Sulak
Çılga İşcan  1-0  Gündaş Alaşahan
Çınar Çetin  1-0  Ayşe TUGAN
Berkant Aras  1-0  Büke Tuncel

2. Tur (30 Nisan 2020 Perşembe - 20:30)

Oğuz Zerman  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Berkant Aras  0-1  Bunyamin Ergen
Servet Daşdemir  0-1  Doğan Can Karataş
Gonca Kucukakin  0-0  Övünç Balcı
Uğur Arıkan  1-0  Selçuk Mola
Altan Kuntay  1-0  Selçuk Toker
Uygar Tavşanoğlu  0-1  Cafer Yazıcı
Mehmethan Coşkun  0-1  Alper Sulak
Alpay Cemre Çam  1-0  Gündaş Alaşahan
Çılga İşcan  1-0  Ayşe TUGAN
Çınar Çetin  0-1  Büke Tuncel

3. Tur (3 Mayıs 2020 Pazar - 20:45)

Doğan Can Karataş  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Oğuz Zerman  0-1  Bunyamin Ergen
Servet Daşdemir  1-0  Övünç Balcı
Gonca Kucukakin  1-0  Selçuk Mola
Uğur Arıkan  1-0  Selçuk Toker
Altan Kuntay  0-1  Cafer Yazıcı
Uygar Tavşanoğlu  0-1  Alper Sulak
Mehmethan Coşkun  0-1  Gündaş Alaşahan
Alpay Cemre Çam  1-0  Ayşe TUGAN
Çılga İşcan  0-1  Büke Tuncel
Berkant Aras  1-0  Çınar Çetin

4. Tur (5 Mayıs 2020 Salı - 20:45)

Övünç Balcı  1-0  Mete Rıza Nemlioğlu
Doğan Can Karataş  0-1  Bunyamin Ergen
Berkant Aras  1-0  Oğuz Zerman
Servet Daşdemir  1-0  Selçuk Mola
Gonca Kucukakin  0-1  Selçuk Toker
Uğur Arıkan  0-1  Cafer Yazıcı
Altan Kuntay  0-1  Alper Sulak
Uygar Tavşanoğlu  0-1  Gündaş Alaşahan
Mehmethan Coşkun  0-1  Ayşe TUGAN
Alpay Cemre Çam  1-0  Büke Tuncel
Çılga İşcan  0-1  Çınar Çetin

5. Tur (7 Mayıs 2020 Perşembe - 20:45)

Selçuk Mola  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Övünç Balcı  0-1  Bunyamin Ergen
Doğan Can Karataş  1-0  Oğuz Zerman
Servet Daşdemir  0-1  Selçuk Toker
Gonca Kucukakin  0-1  Cafer Yazıcı
Uğur Arıkan  0-1  Alper Sulak
Altan Kuntay  1-0  Gündaş Alaşahan
Uygar Tavşanoğlu  1-0  Ayşe TUGAN
Mehmethan Coşkun  0-1  Büke Tuncel
Alpay Cemre Çam  1-0  Çınar Çetin
Berkant Aras  1-0  Çılga İşcan

6. Tur (10 Mayıs 2020 Pazar - 20:45)

Selçuk Toker  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Selçuk Mola  0-1  Bunyamin Ergen
Övünç Balcı  1-0  Oğuz Zerman
Berkant Aras  0-1  Doğan Can Karataş
Servet Daşdemir  1-0  Cafer Yazıcı
Gonca Kucukakin  0-1  Alper Sulak
Uğur Arıkan  1-0  Gündaş Alaşahan
Altan Kuntay  1-0  Ayşe TUGAN
Uygar Tavşanoğlu  0-1  Büke Tuncel
Mehmethan Coşkun  0-1  Çınar Çetin
Alpay Cemre Çam  1-0  Çılga İşcan

7. Tur (12 Mayıs 2020 Salı - 20:45)

Cafer Yazıcı  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Selçuk Toker  0-1  Bunyamin Ergen
Selçuk Mola  0-1  Oğuz Zerman
Övünç Balcı  1-0  Doğan Can Karataş
Servet Daşdemir  1-0  Alper Sulak
Gonca Kucukakin  0-1  Gündaş Alaşahan
Uğur Arıkan  1-0  Ayşe TUGAN
Altan Kuntay  1-0  Büke Tuncel
Uygar Tavşanoğlu  0-1  Çınar Çetin
Mehmethan Coşkun  0-1  Çılga İşcan
Berkant Aras  0-1  Alpay Cemre Çam

8. Tur (14 Mayıs 2020 Perşembe - 20:45)

Alper Sulak  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Cafer Yazıcı  1-0  Bunyamin Ergen
Selçuk Toker  1-0  Oğuz Zerman
Selçuk Mola  0-1  Doğan Can Karataş
Berkant Aras  1-0  Övünç Balcı
Servet Daşdemir  1-0  Gündaş Alaşahan
Gonca Kucukakin  0-1  Ayşe TUGAN
Uğur Arıkan  0-1  Büke Tuncel
Altan Kuntay  1-0  Çınar Çetin
Uygar Tavşanoğlu  1-0  Çılga İşcan
Mehmethan Coşkun  0-1  Alpay Cemre Çam

9. Tur (17 Mayıs 2020 Pazar - 20:45)

Gündaş Alaşahan  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Alper Sulak  0-1  Bunyamin Ergen
Cafer Yazıcı  0-1  Oğuz Zerman
Selçuk Toker  0-1  Doğan Can Karataş
Selçuk Mola  0-1  Övünç Balcı
Servet Daşdemir  1-0  Ayşe TUGAN
Gonca Kucukakin  0-1  Büke Tuncel
Uğur Arıkan  1-0  Çınar Çetin
Altan Kuntay  1-0  Çılga İşcan
Uygar Tavşanoğlu  0-1  Alpay Cemre Çam
Berkant Aras  1-0  Mehmethan Coşkun

10. Tur (19 Mayıs 2020 Salı - 20:45)

Ayşe TUGAN  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Gündaş Alaşahan  0-1  Bunyamin Ergen
Alper Sulak  0-1  Oğuz Zerman
Cafer Yazıcı  1-0  Doğan Can Karataş
Selçuk Toker  0-1  Övünç Balcı
Berkant Aras  1-0  Selçuk Mola
Servet Daşdemir  0-1  Büke Tuncel
Gonca Kucukakin  0-1  Çınar Çetin
Uğur Arıkan  1-0  Çılga İşcan
Altan Kuntay  0-1  Alpay Cemre Çam
Uygar Tavşanoğlu  1-0  Mehmethan Coşkun

11. Tur (21 Mayıs 2020 Perşembe - 20:45)

Büke Tuncel  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Ayşe TUGAN  0-1  Bunyamin Ergen
Gündaş Alaşahan  0-1  Oğuz Zerman
Alper Sulak  1-0  Doğan Can Karataş
Cafer Yazıcı  1-0  Övünç Balcı
Selçuk Toker  1-0  Selçuk Mola
Servet Daşdemir  1-0  Çınar Çetin
Gonca Kucukakin  0-1  Çılga İşcan
Uğur Arıkan  0-1  Alpay Cemre Çam
Altan Kuntay  1-0  Mehmethan Coşkun
Berkant Aras  1-0  Uygar Tavşanoğlu

12. Tur (24 Mayıs 2020 Pazar - 20:45)

Çınar Çetin  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Büke Tuncel  1-0  Bunyamin Ergen
Ayşe TUGAN  0-1  Oğuz Zerman
Gündaş Alaşahan  0-1  Doğan Can Karataş
Alper Sulak  1-0  Övünç Balcı
Cafer Yazıcı  1-0  Selçuk Mola
Berkant Aras  1-0  Selçuk Toker
Servet Daşdemir  1-0  Çılga İşcan
Gonca Kucukakin  0-1  Alpay Cemre Çam
Uğur Arıkan  1-0  Mehmethan Coşkun
Altan Kuntay  1-0  Uygar Tavşanoğlu

13. Tur (2 Haziran 2020 Salı - 20:30)

Çılga İşcan  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Çınar Çetin  0-1  Bunyamin Ergen
Büke Tuncel  1-0  Oğuz Zerman
Ayşe TUGAN  0-1  Doğan Can Karataş
Gündaş Alaşahan  1-0  Övünç Balcı
Alper Sulak  1-0  Selçuk Mola
Cafer Yazıcı  1-0  Selçuk Toker
Servet Daşdemir  0-1  Alpay Cemre Çam
Gonca Kucukakin  0-0  Mehmethan Coşkun
Uğur Arıkan  1-0  Uygar Tavşanoğlu
Berkant Aras  0-1  Altan Kuntay

14. Tur (4 Haziran 2020 Perşembe - 20:30)

Alpay Cemre Çam  1-0  Mete Rıza Nemlioğlu
Çılga İşcan  0-1  Bunyamin Ergen
Çınar Çetin  0-1  Oğuz Zerman
Büke Tuncel  1-0  Doğan Can Karataş
Ayşe TUGAN  1-0  Övünç Balcı
Gündaş Alaşahan  1-0  Selçuk Mola
Alper Sulak  0-1  Selçuk Toker
Berkant Aras  1-0  Cafer Yazıcı
Servet Daşdemir  1-0  Mehmethan Coşkun
Gonca Kucukakin  0-1  Uygar Tavşanoğlu
Uğur Arıkan  1-0  Altan Kuntay

15. Tur (7 Haziran 2020 Pazar - 20:30)

Mehmethan Coşkun  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Alpay Cemre Çam  1-0  Bunyamin Ergen
Çılga İşcan  1-0  Oğuz Zerman
Çınar Çetin  0-1  Doğan Can Karataş
Büke Tuncel  1-0  Övünç Balcı
Ayşe TUGAN  1-0  Selçuk Mola
Gündaş Alaşahan  0-1  Selçuk Toker
Alper Sulak  1-0  Cafer Yazıcı
Servet Daşdemir  1-0  Uygar Tavşanoğlu
Gonca Kucukakin  0-1  Altan Kuntay
Berkant Aras  0-1  Uğur Arıkan

16. Tur (9 Haziran 2020 Salı - 20:30)

Uygar Tavşanoğlu  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Mehmethan Coşkun  0-1  Bunyamin Ergen
Alpay Cemre Çam  0-1  Oğuz Zerman
Çılga İşcan  0-1  Doğan Can Karataş
Çınar Çetin  1-0  Övünç Balcı
Büke Tuncel  1-0  Selçuk Mola
Ayşe TUGAN  0-1  Selçuk Toker
Gündaş Alaşahan  0-1  Cafer Yazıcı
Berkant Aras  1-0  Alper Sulak
Servet Daşdemir  1-0  Altan Kuntay
Gonca Kucukakin  0-1  Uğur Arıkan

17. Tur (11 Haziran 2020 Perşembe - 20:30)

Altan Kuntay  1-0  Mete Rıza Nemlioğlu
Uygar Tavşanoğlu  0-1  Bunyamin Ergen
Mehmethan Coşkun  0-1  Oğuz Zerman
Alpay Cemre Çam  1-0  Doğan Can Karataş
Çılga İşcan  1-0  Övünç Balcı
Çınar Çetin  1-0  Selçuk Mola
Büke Tuncel  1-0  Selçuk Toker
Ayşe TUGAN  0-1  Cafer Yazıcı
Gündaş Alaşahan  1-0  Alper Sulak
Servet Daşdemir  0-1  Uğur Arıkan
Berkant Aras  1-0  Gonca Kucukakin

18. Tur (14 Haziran 2020 Pazar - 20:30)

Uğur Arıkan  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Altan Kuntay  1-0  Bunyamin Ergen
Uygar Tavşanoğlu  0-1  Oğuz Zerman
Mehmethan Coşkun  0-1  Doğan Can Karataş
Alpay Cemre Çam  1-0  Övünç Balcı
Çılga İşcan  1-0  Selçuk Mola
Çınar Çetin  0-1  Selçuk Toker
Büke Tuncel  0-1  Cafer Yazıcı
Ayşe TUGAN  0-1  Alper Sulak
Berkant Aras  1-0  Gündaş Alaşahan
Servet Daşdemir  1-0  Gonca Kucukakin

19. Tur (16 Haziran 2020 Salı - 20:30)

Gonca Kucukakin  0-1  Mete Rıza Nemlioğlu
Uğur Arıkan  1-0  Bunyamin Ergen
Altan Kuntay  0-1  Oğuz Zerman
Uygar Tavşanoğlu  0-1  Doğan Can Karataş
Mehmethan Coşkun  0-0  Övünç Balcı
Alpay Cemre Çam  1-0  Selçuk Mola
Çılga İşcan  0-1  Selçuk Toker
Çınar Çetin  0-1  Cafer Yazıcı
Büke Tuncel  0-1  Alper Sulak
Ayşe TUGAN  1-0  Gündaş Alaşahan
Berkant Aras  0-1  Servet Daşdemir

20. Tur (18 Haziran 2020 Perşembe - 20:30)

Servet Daşdemir  1-0  Mete Rıza Nemlioğlu
Gonca Kucukakin  0-1  Bunyamin Ergen
Uğur Arıkan  1-0  Oğuz Zerman
Altan Kuntay  1-0  Doğan Can Karataş
Uygar Tavşanoğlu  0-0  Övünç Balcı
Mehmethan Coşkun  0-0  Selçuk Mola
Alpay Cemre Çam  1-0  Selçuk Toker
Çılga İşcan  0-1  Cafer Yazıcı
Çınar Çetin  0-1  Alper Sulak
Büke Tuncel  0-1  Gündaş Alaşahan
Berkant Aras  1-0  Ayşe TUGAN

21. Tur (21 Haziran 2020 Pazar - 20:30)

Berkant Aras  1-0  Mete Rıza Nemlioğlu
Servet Daşdemir  1-0  Bunyamin Ergen
Gonca Kucukakin  0-1  Oğuz Zerman
Uğur Arıkan  1-0  Doğan Can Karataş
Altan Kuntay  1-0  Övünç Balcı
Uygar Tavşanoğlu  0-0  Selçuk Mola
Mehmethan Coşkun  0-1  Selçuk Toker
Alpay Cemre Çam  1-0  Cafer Yazıcı
Çılga İşcan  0-1  Alper Sulak
Çınar Çetin  0-1  Gündaş Alaşahan
Büke Tuncel  1-0  Ayşe TUGAN