Türkiye Gençler Go Şampiyonası (18 Yaş Altı)

Turnuva Tarihi: 18 Mayıs 2019 Cumartesi

Turnuva Mekanı: Zafer Koleji Kampüsü

Turnuva Koordinatörü: Zafer Koleji Spor Kulübü ve Türkiye Go Oyuncuları Derneği

Turnuva Başhakemi: Uğur ARIKAN

Turnuva Hakemleri: Hakime Akyol, Eren Kurter, Seçil Yeşilırmak

Eşleştirme Operatörü: Uğur ARIKAN

Turnuvaya katılım ücretsizdir.

Ankara dışından gelecek yarışmacılar için aşağıdaki tabloda belirtilen şekilde konaklama imkânı sağlanabilecektir.

Otel Adı Pansiyon Tek Kişilik İki Kişilik Üç Kişilik
Alba Ankara Oda+Kahvaltı 200,00TL 270,00TL 370,00TL
Hotel 2000 Oda+Kahvaltı 140,00TL 190,00TL 230,00TL
Raymar Otel Oda+Kahvaltı 160,00TL 210,00TL 290,00TL
Hotel İçkale Oda+Kahvaltı 170,00TL 200,00TL 280,00TL
Bera Otel Oda+Akşam Yemeği 200,00TL 260,00TL 350,00TL
Elit Palas Otel Oda 140,00TL 180,00TL 240,00TL

 

Turnuva Programı

08.30-09.30 Koru Metro İstasyonundan Zafer Koleji Kampüsüne Ring Servisleri

08.30-9.30 Kayıt Kesinleştirme

09.30-09.40 Eşleştirmelerin İlanı

09.40-10.40 1. Tur

10.40-11.40 2. Tur

11.40-12.40 3. Tur

12.40-13.30 Öğle Arası

13.30-14.30 4. Tur

14.30-15.30 5. Tur

15.30-16.30 6. Tur

 

Not: Turnuva süresince mümkün olduğunca programa uyulmaya çalışılacak olup, turnuva organizasyon komitesinin elinde olmayan sebeplerden ötürü programda sarkmalar olabilir.

!!Önemli olarak turnuvaya katılan kişi sayısına bağlı olarak oynanacak tur sayısı değişebilir. Şampiyonaya Ankara dışından katılacak oyuncularımızın dönüş planlamasında bunu dikkate almasını tavsiye ederiz.

 

Turnuva Oyun Kuralları:

Turnuvada AGF oyun kuralları geçerli olacaktır.

Turnuva Avanssız olarak 6.5 komi ile oynanacak ve Japon oyun ve sayma kuralları geçerli olacaktır.

Turnuvada geçerli süre sistemi 30 dakika ana süre artı 5 dakika 25 taş Kanada Byoyomisi geçerli olacaktır.

Turnuvada McMahon eşleştirme sistemi kullanılacaktır.

 

Ödüller

Turnuvaya katılan bütün yarışmacılara katılım belgesi verilecektir.

Ayrıca ilk 5 sırada yer alan oyuncular madalya ile ödüllendirilecektir.

Başarılı sonuç elde eden yarışmacılara da sürpriz ödüller verilecektir.

 

ÖNKAYIT 

Ad-Soyad

Seviye

Şehir

Doğum Tarihi

 

ÖNKAYIT LİSTESİ

#Ad-SoyadSeviyeŞehir
1Uygar Tavşanoğlu18kAnkara
2Alper Sulak15kAnkara
3Bedirhan Şanlıtürk15kAnkara
4Sarp Daghan Yalcın20kAnkara
5Göktuğ Altın30kEskişehir
6Göktuğ Yılmaztürk30kEskişehir
7Said Kutay Cırıt30kEskişehir
8Mert Ali Kumru30kEskişehir
9Hasan Ebrar Demir30kEskişehir
10İsmail Hakkı Aktepe30kEskişehir
11Ensar Rasim Paköz20kEskişehir
12Muhammet Salih Özlü30kEskişehir
13İsmail Eren Sağır25kEskişehir
14Melih Şimşek20kEskişehir
15Mustafa Emre Taner25kEskişehir
16Kadir Emre Bulduk20kEskişehir
17Gökçe Kaan Aslan18kAnkara
18Alp Yiğit15kAnkara
19Ekrem Mete Şahin30kEskişehir
20Sait Mutlu24kEskişehir
21Egehan Ağaçdiken20kAnkara
22Toprak Kayra15kAnkara
23Hasan Yalınkılıç18kAnkara
24Sude Selen Seçer15kAnkara
25Ege Baydemir20kAnkara
26Sarp Ege Yılmaz20kAnkara
27Kemal Onurlu16kAnkara
28Alp Demir Selcuk20kAnkara
29Tanem Ozcan20kAnkara
30Onur Öztürk16kAnkara
31Melek Utku16kAnkara
32Ali Emirhan Köksal23kEskişehir
33Salih Var27kEskişehir
34Boran Cosar20kAnkara
35Ece Gürlevik20kAnkara