Milli Takım



>>> Pandanet Avrupa Go Takım Şampiyonası 2020/2021 – 1. Tur

TÜRKİYE İSVİÇRE SONUÇ TARİH
Denis Karadaban (DenisK) 5 dan (s) John Walch (Ectoplasm) 4 dan 0-1 20 Ekim 2020, 22:00
Hüsrev Aksüt (Husrev) 3 dan (b) Fabien Lips (Fab) 4 dan 1-0 20 Ekim 2020, 22:00
Altan Kuntay (akuntay) 2 dan (s) Flavien Aubelle (Flavi) 2 dan 0-1 20 Ekim 2020, 22:00
Birand Adal (Hellness) 1 dan (b) Sylvain Praz (gasana) 2 dan 1-0 20 Ekim 2020, 22:00

>>> Avrupa Gençler Go Takım Şampiyonası 2020/21 – 1. Tur

TÜRKİYE RUSYA SONUÇ TARİH
Ufuk Emre Yıldırım (Ufuk) 6k (b) U20 Ivan Klochikhin (ivan2006) 1d (s) U20 0-1 14 Kasım 2020, 14:00
Gün Ürkmez (GunUrkmez2) 13k (s) U16 Oleg Nagornov (Oleg2005) 2k (b) U16 0-1 14 Kasım 2020, 14:00
Ayşe Nil Öncel (aysenil) 15k (b) U16 Ruslan Tarasov (burunduk) 1d (s) U16 0-1 14 Kasım 2020, 14:00
Sarp Ege Yılmaz (SarpEge) 7k (s) U12 Artur Gimadiev (Tigergo) 1k (b) U12 0-1 14 Kasım 2020, 14:00
Kemal Onurlu (bapop) 12k (b) U12 Radmila Ponomareva (MilaPon) 4k (s) U12 0-1 14 Kasım 2020, 14:00

>>> Pandanet Avrupa Go Takım Şampiyonası 2020/2021 – 2. Tur

TÜRKİYE HOLLANDA SONUÇ TARİH
Denis Karadaban (DenisK ) 5 dan Rob van Zeijst (Zaphodius) 7 dan 0-1 17 Kasım 2020, 21:00
Emre Polat (Emre) 4 dan Geert Groenen (GGroenen) 6 dan 0-1 17 Kasım 2020, 21:00
Hüsrev Aksüt (Husrev) 3 dan Michiel Eijkhout (BigOak) 5 dan 0-1 17 Kasım 2020, 21:00
Tuğkan Eren (tuki) 2 dan Peter Brouwer (breeze) 6 dan 1-0 17 Kasım 2020, 21:00

>>> Pandanet Avrupa Go Takım Şampiyonası 2020/2021 – 3. Tur

TÜRKİYE HIRVATİSTAN SONUÇ TARİH
Denis Karadaban (DenisK ) 5 dan Matej Zakanj (maligo) 5 dan 1-0 8 Aralık 2020, 21:30
Birand Adal (Hellness) 1 dan Stjepan Meštrović (GetStrong) 3 dan 0-1 8 Aralık 2020, 21:00
Tuğkan Eren (tuki) 2 dan Tadej Petar Tukara (Tux99) 1 kyu 1-0 8 Aralık 2020, 21:00
Fatih Sulak (fatih) 2 dan Mirta Medak (solution5) 2 dan 1-0 8 Aralık 2020, 21:00

>>> Avrupa Gençler Go Takım Şampiyonası 2020/21 – 2. Tur

TÜRKİYE HIRVATİSTAN SONUÇ TARİH
Atakan B. Akkahve (atabur03) 9k (w) U20 Robert Medak (robinjo10) 6k (b) U20 1-0 12 Aralık 2020, 16:00
Alper Sulak (alper) 4k (b) U16 Karlo Vlahovic (karlek8) 6k (w) U16 1-0 12 Aralık 2020, 16:00
Berke Üner (berkeuner) 8k (w) U16 Tonka Zderic (manGOgirl) 13k (b) U16 1-0 12 Aralık 2020, 16:00
Ali Emir Kazanoğlu (alicorap) 11k (b) U12 Stjepan Medak (Rufus3000) 6k (w) U12 0-1 12 Aralık 2020, 16:00
Koças K. Kanbolat (kkkanbolat) 16k (w) U12 Roko Crvelin (RokoCrv) 7k (b) U12 0-1 12 Aralık 2020, 16:00

>>> Avrupa Gençler Go Takım Şampiyonası 2020/21 – 3. Tur

TÜRKİYE BİRLEŞİK KRALLIK SONUÇ TARİH
Ceyda Alemdaroğlu 8k (ceyda10) (w) U20 Jayden Ng 1d (Jaydenng) (b) U20 0-1 16 Ocak 2021
Aşha Açin Kanbolat 10k (aakanbolat) (b) U16 Edmund Smith 3k (dnumde) (w) U16 0-1 16 Ocak 2021
Mehmet Ali Göktaş 12k (mehmetali) (w) U16 Lea Wong 5k (girlpower7) (b) U16 0-1 16 Ocak 2021
Sarp Öztürk 15k (sarpozturk) (b) U12 Yanyi Xiong 9k (icecream) (w) U12 0-1 16 Ocak 2021
Defne Şentürk 16k (godefne) (w) U12 Alexander Timpere 10k (harrykane) (b) U12 0-1 16 Ocak 2021

>>> Pandanet Avrupa Go Takım Şampiyonası 2020/2021 – 4. Tur

TÜRKİYE İTALYA SONUÇ TARİH
Denis Karadaban (DenisK ) 5 dan Matias Pankoke (Madsen99) 5 dan 1-0 19 Ocak 2021, 21:00
Birand Adal (Hellness) 1 dan Alessandro Pace (pizza) 4 dan 0-1 19 Ocak 2021, 21:00
Kaan Malçok (posetcay) 2 dan Carlo Metta (PaxDeorum) 3 dan 0-1 19 Ocak 2021, 21:00
Uğur Arıkan (tcorc) 1 kyu Davide Minieri (Wiles) 3 dan 0-1 19 Ocak 2021, 19:00

>>> Pandanet Avrupa Go Takım Şampiyonası 2020/2021 – 5. Tur

TÜRKİYE ALMANYA SONUÇ TARİH
Denis Karadaban (DenisK ) 5 dan Jonas Welticke (iryumika) 6 dan 0-1 9 Şubat 2021, 21:00
Tuğkan Eren (tuki) 2 dan Arved Pittner (Gopard) 5 dan 1-0 9 Şubat 2021, 21:00
Fatih Sulak (fatih) 2 dan Martin Ruzicka (martin97) 4 dan 1-0 9 Şubat 2021, 21:00
Eren Kurter (aek) 1 dan Joachim Beggerow (joachim) 3 dan 1-0 9 Şubat 2021, 21:00

>>> Avrupa Gençler Go Takım Şampiyonası 2020/21 – 4. Tur

TÜRKİYE CHAGI SONUÇ TARİH
Ufuk Emre Yıldırım (ufuk) 6k (b) U20 Alexios Papachristopoulos (greenlight) 3k (w) U20 1-0 13 Şubat 2021
Alper Sulak (alper) 4k (w) U16 Davide Bernardis (dabe005) 3d (b) U16 0-1 13 Şubat 2021
Berke Üner (unerberke) 8k (b) U16 Maxim Ivanov (Maximgo) 16k (w) U16 1-0 13 Şubat 2021
Sarp Ege Yilmaz (sarpege) 7k (w) U12 Kirill Ivanov (Kirillgo) 15k (b) U12 1-0 13 Şubat 2021
Kemal Onurlu (babop) 12k (b) U12 Elias Markovits-Grella (Legostar1) 18k (w) U12 0-1 13 Şubat 2021

>>> Pandanet Avrupa Go Takım Şampiyonası 2020/2021 – 6. Tur

TÜRKİYE FİNLANDİYA SONUÇ TARİH
Denis Karadaban (DenisK) 5 dan Javier-Aleksi Savolainen (Ergoproxy) 5 dan 0-1 9 Mart 2021, 21:00
Birand Adal (Hellness) 3 dan Vesa Laatikainen (baldur) 5 dan 0-1 9 Mart 2021, 21:00
Tuğkan Eren (tuki) 2 dan Mikko Nevala (Mikkgo) 4 dan 1-0 9 Mart 2021, 21:00
Fatih Sulak (fatih) 2 dan Olli Ervelä (ogee) 2 dan 1-0 9 Mart 2021, 21:00

>>> Pandanet Avrupa Go Takım Şampiyonası 2020/2021 – 7. Tur

TÜRKİYE İSVEÇ SONUÇ TARİH
Denis Karadaban (DenisK) 5 dan Charlie Åkerblom (KaninSWE) 5 dan 1-0 13 Nisan 2021, 22:00
Kaan Malçok (posetcay) 2 dan Erik Ouchterlony (ejlo) 4 dan 1-0 13 Nisan 2021, 22:00
Uğur Arıkan (tcorc) 2 dan Anton Silfver (Clynch) 1 dan 0-1 13 Nisan 2021, 22:00
Eren Kurter (aek) 1 dan Robin Nilsson (RobinSWE) 1 dan 0-1 13 Nisan 2021, 22:00

>>> Pandanet Avrupa Go Takım Şampiyonası 2020/2021 – 8. Tur

TÜRKİYE BELÇİKA SONUÇ TARİH
Denis Karadaban (DenisK) 5 dan Lucas Neirynck (Cucurucucu) 6 dan 0-1 4 Mayıs 2021, 22:00
Altan Kuntay (akuntay) 3 dan Jan Ramon (janr) 3 dan 0-1 4 Mayıs 2021, 22:00
Birand Adal (Hellness) 3 dan Lucman Bounoider (Xanthos) 3 dan 0-1 4 Mayıs 2021, 22:00
Tuğkan Eren (tuki) 2 dan Gabriel Mercier (Mollusque) 2 dan 1-0 4 Mayıs 2021, 22:00

>>> Pandanet Avrupa Go Takım Şampiyonası 2020/2021 – 9. Tur

TÜRKİYE BİRLEŞİK KRALLIK SONUÇ TARİH
Kaan Malçok (posetcay) 2 dan Daniel Hu (mathmo) 5 dan 0-1 25 Mayıs 2021, 22:00
Uğur Arıkan (tcorc) 2 dan Sandy Taylor (afar) 3 dan 0-1 25 Mayıs 2021, 22:00
Eren Kurter (aek) 1 dan Jamie Taylor (gloooomph) 1 dan 1-0 25 Mayıs 2021, 22:00
Hülya ÇOLAK (aymel) 1 kyu Alison Bexfield (abexgo) 1 kyu 0-1 25 Mayıs 2021, 22:00
Ad Soyad Nick (Pandanet) Seviye GoR Doğum Yılı
Denis Karadaban DenisK 5 dan 2496
Özgür Değirmenci donatello 4 dan 2485 1990
Emre Polat Emre 4 dan 2454 1994
Hüsrev Aksüt Husrev 3 dan 2397 1987
Altan Kuntay akuntay 3 dan 2324 1987
Birand Adal Hellness 3 dan 2325 1988
Tuğkan Eren tuki 2 dan 2329
Fatih Sulak fatih 2 dan 2314 1979
Kaan Malçok posetcay 2 dan 2282
Uğur Arıkan tcorc 2 dan 2231
Eren Kurter aek 1 dan 2152 1988
Hülya Çolak aymel 1 kyu 1977 1992
Ad Soyad Nick (KGS) Seviye GoR Grup
Ufuk Emre Yıldırım Ufuk 6 Kyu 1505 U20
Atakan Burak Akkahve atabur03 9 Kyu 1221 U20
Ceyda Alemdaroğlu Ceyda10 8 Kyu 1106 U20
Berke Üner unerberke 8 Kyu 1430 U16
Aşha Açin Kanbolat aakanbolat 10 Kyu 1106 U16
Mehmet Ali Göktaş mehmetali 15 Kyu 907 U16
Gün Ürkmez GunUrkmez2 13 Kyu 663 U16
Ayşe Nil Öncel aysenil 15 Kyu 1007 U16
Alper Sulak alper 4 Kyu 2030 U12
Sarp Ege Yılmaz SarpEge 7 Kyu 1388 U12
Ali Emir Kazanoglu alicorap1453 11 Kyu 993 U12
Kemal Onurlu babop 12 Kyu 904 U12
Sarp Öztürk SarpOzturk 15 Kyu 904 U12
Koças Kuzey Kanbolat kkkanbolat 16 Kyu 1114 U12
Defne Şentürk godefne 16 Kyu 871 U12