Genel

2015 Etkinlik Takvimi

TGOD 
TarihAçıklamaSınıfŞehir
21-22 ŞubatSmyrna Go Turnuvası2. sınıfİzmir
7-8 MartTürkiye Kadınlar Şampiyonasıİstanbul
11-12 NisanİTÜ Takım Turnuvasıİstanbul
25-26 NisanAdana Go Turnuvası2. SınıfAdana
16-17 MayısHacettepe Go Turnuvası2. SınıfAnkara
4-12 TemmuzYaz KampıÇıralı, Antalya
11-12 TemmuzAvrupa Kadınlar Go ŞampiyonasıÇıralı, Antalya
22-23 Ağustosİzmir Go Turnuvası1. sınıfİzmir
12-13 EylülBursa Go Turnuvası3. SınıfBursa
17-18 EkimUluslararası İstanbul Go Turnuvası1. sınıfİstanbul
21-22 Kasım - İptal edildi.Hitit Go Turnuvası3. SınıfÇorum
5-6 AralıkİTÜ Go Turnuvası3. Sınıfİstanbul
19-20 AralıkAlpar Kılınç Go Turnuvası1. sınıfAnkara

1) Türkiye Kadınlar Şampiyonası’nın 1’incisi, Çıralı’da yapılacak olan 2015 Avrupa Kadınlar Şampiyonası’nda 10-13 Temmuz tarihleri arasında 3 gece ücretsiz konaklama hakkı kazanacaktır. Ödül sahibinin Avrupa Kadınlar Şampiyonası’na katılamaması halinde ödül sırasıyla 2’inci ve 3’üncü oyunculara devrolur. (Türkiye Kadınlar Şampiyonası sonuçlarına buradan ulaşılabilir.)

2) Yaz Kampı ve Avrupa Kadınlar Şampiyonası ile ilgili detaylar birlikte duyurulacaktır. (Duyuruya buradan ulaşılabilir.)

3) Gençler Turnuvasının yeri ve tarihi önümüzdeki günlerde faaliyet takvimine eklenecektir.

4) Türkiye Şampiyonası ile ilgili ilerleyen tarihlerde duyuru yapılacaktır.

5) Etkinlik takviminde değişiklik olmaması için gayret sarfedilecek olmakla birlikte, yerel organizasyon komitelerinden gelecek talepler veya kontrol dışında kalan sebeplerden ötürü faaliyet tarihlerinde değişiklik olabilir.

6) Yerel organizasyon komiteleri kendi bölgelerinde gerçekleştirmeyi planladıkları daha küçük çaplı faaliyetlerin de takvimde yer almasını isterlerse, TGOD YK ile temasa geçebilirler.

Recommended Posts

2023 Gençler Milli Takım Seçme Turnuvası

Avrupa Gençler Go Takım Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek milli takımın belirlenmesi için 22 Ekim 2023 (Pazar) günü online olarak KGS üzerinden bir turnuva düzenlenecektir. Kayıt ve turnuva bilgileri için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. https://www.tgod.org.tr/gencler-milli-takim-secme/

TGOD 

3. Kore Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası 2023 yılında Türkiye Gençler Baduk şampiyonlarını bulmak için yapılacaktır. 3. Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası’nın Eleme Turnuvası 9 Eylül 2023 (Cumartesi) tarihinde Online olarak KGS üzerinden gerçekleştirilecek, Final Turnuvası ise 4 Kasım 2023 (Cumartesi) tarihinde Güney Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği/Ankara’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.Kayıtlarınızı https://www.tgod.org.tr/3-gencler-sampiyonasi/ adresinden yapabilirsiniz.

TGOD 

Türkiye Gençler Online Go Ligi

Türkiye Gençler Online Go Ligi başlıyor! 20 yaş ve altı genç go oyuncularına deneyim kazandırıp gelişimlerine katkıda bulunmak ve birbirleriyle olan iletişimlerini arttırmak için düzenlenen gençler ligi çok yakında başlıyor. Lig süresi, herkes aynı oyuncu ile ikişer maç yapacak şekilde 2 döngü olarak belirlenecektir. Kaç hafta süreceği katılımcı sayısına göre tayin edilecektir. Lig başlangıç tarihi […]

TGOD 

Leave A Comment