2018 Türkiye Playoff Şampiyonası ve 2019 Türkiye Kadınlar Şampiyonası

TGOD 

“İkisi-bir-arada…..”

Türkiye Go Oyuncuları Derneği (TGOD) turnuvaları kapsamında olan 2018 PLAYOFF TURNUVASI ve 2019 TÜRKİYE KADINLAR ŞAMPİYONASI, İstanbul Go Oyuncuları Derneği (IGOD) desteği ile, Şubat,02-03 2019 tarihlerinde eşzamanlı olarak aynı mekanda düzenleniyor.

Mekan sponsoru Take-a-Seat Akmerkez tarafından özel salon tahsis edilmiş olup sponsora ait mekanlarda (Wabisabi, Filozofi, Krema, Village, Papa) turnuvada yer alan her oyuncuya yiyecek-içecek için günlük %15’lik indirim kuponu verilecektir.

Diğer detaylar ve turnuvaya önkayıt için lütfen aşağıdaki websitesini ziyaret ediniz. Önkayıt Ocak,27 23:59’a kadar açık kalacaktır ancak organizasyona yardımcı olmak için lütfen önkayıtlarınızı daha önceden tamamlayınız.

Ön kayıt ve detaylı bilgi : http://www.istanbulgo.org/2019-turkiye-kadinlar-go-sampiyonasi/

Güncel playoff puan durumu : http://www.tgod.org.tr/playoff

Recommended Posts

2023 Gençler Milli Takım Seçme Turnuvası

Avrupa Gençler Go Takım Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek milli takımın belirlenmesi için 22 Ekim 2023 (Pazar) günü online olarak KGS üzerinden bir turnuva düzenlenecektir. Kayıt ve turnuva bilgileri için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. https://www.tgod.org.tr/gencler-milli-takim-secme/

TGOD 

3. Kore Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası 2023 yılında Türkiye Gençler Baduk şampiyonlarını bulmak için yapılacaktır. 3. Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası’nın Eleme Turnuvası 9 Eylül 2023 (Cumartesi) tarihinde Online olarak KGS üzerinden gerçekleştirilecek, Final Turnuvası ise 4 Kasım 2023 (Cumartesi) tarihinde Güney Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği/Ankara’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.Kayıtlarınızı https://www.tgod.org.tr/3-gencler-sampiyonasi/ adresinden yapabilirsiniz.

TGOD 

Türkiye Gençler Online Go Ligi

Türkiye Gençler Online Go Ligi başlıyor! 20 yaş ve altı genç go oyuncularına deneyim kazandırıp gelişimlerine katkıda bulunmak ve birbirleriyle olan iletişimlerini arttırmak için düzenlenen gençler ligi çok yakında başlıyor. Lig süresi, herkes aynı oyuncu ile ikişer maç yapacak şekilde 2 döngü olarak belirlenecektir. Kaç hafta süreceği katılımcı sayısına göre tayin edilecektir. Lig başlangıç tarihi […]

TGOD