Genel

2019 Türkiye Go Kampı

TGOD 

Değerli go oyuncuları; go meraklıları; go severler; go’ya ilgi duyanlar; …

​Bu yıl 3. Antalya Go Turnuvası öncesi 22-26 Temmuz tarihleri arasında Olimpos Route 66 Pansiyon’da düzenlenecek olan 2019 Antalya Go Yaz Kampı için önkayıtlar başlamıştır.

​Kim Jun Seok 1p ‘un katılımıyla gerçekleşek olan kampımızda sizlere go oynama ve tatil imkanlarını birlikte sunuyoruz. Yeni başlayacaklar için farklı çalışma grupları oluşturmak üzere Kim Jun Seok 1p ve Hüsrev Aksüt 3d ‘ün ders anlatım; oyun analizi, kamp turnuvası faaliyetlerine katılabilir; dilerseniz Olimpos’un tarihi ve doğal güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz.

​Kamp go oynama keyfini birlikte yaşamak isteyen deneyimli-deneyimsiz go oyuncularını bir araya toplamak, tüm katılımcılar için etkileşimli bir öğrenme alanı yaratmak, doğal güzellikleri ve Olimpos’un tarihi atmosferini birlikte keşfetmek dışında ticari bir amaç taşımamaktadır. Kamp süresince Olimpos Antik Tiyatro kalıntıları, Yanartaş ve çevre koylara tekne gezisi etkinliklerimiz olacaktır. bunlar için ayrı giriş ücreti talepleri dışında konaklama için:

2-3 kişilik(yoğunluğa göre tek kişilik de olabilir) bungalov: günlük 120 tl

Tek kişi için çadır: 80 tl

​olarak fiyat anlaşması yapılmıştır. Kahvaltı ve akşam yemeği fiyatlara dahildir.

​Koruma alanı içinde olan sahile turnike girişi için müze kartınızın yanınızda olması tavsiye olunur.

Olimpos’ta görüşmek dileğiyle !

https://badukcamp.wixsite.com/antalyago

Recommended Posts

2023 Gençler Milli Takım Seçme Turnuvası

Avrupa Gençler Go Takım Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek milli takımın belirlenmesi için 22 Ekim 2023 (Pazar) günü online olarak KGS üzerinden bir turnuva düzenlenecektir. Kayıt ve turnuva bilgileri için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. https://www.tgod.org.tr/gencler-milli-takim-secme/

TGOD 

3. Kore Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası 2023 yılında Türkiye Gençler Baduk şampiyonlarını bulmak için yapılacaktır. 3. Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası’nın Eleme Turnuvası 9 Eylül 2023 (Cumartesi) tarihinde Online olarak KGS üzerinden gerçekleştirilecek, Final Turnuvası ise 4 Kasım 2023 (Cumartesi) tarihinde Güney Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği/Ankara’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.Kayıtlarınızı https://www.tgod.org.tr/3-gencler-sampiyonasi/ adresinden yapabilirsiniz.

TGOD 

Türkiye Gençler Online Go Ligi

Türkiye Gençler Online Go Ligi başlıyor! 20 yaş ve altı genç go oyuncularına deneyim kazandırıp gelişimlerine katkıda bulunmak ve birbirleriyle olan iletişimlerini arttırmak için düzenlenen gençler ligi çok yakında başlıyor. Lig süresi, herkes aynı oyuncu ile ikişer maç yapacak şekilde 2 döngü olarak belirlenecektir. Kaç hafta süreceği katılımcı sayısına göre tayin edilecektir. Lig başlangıç tarihi […]

TGOD