2023 Türkiye Go Milli Takım Seçme Turnuvası

2023 Türkiye Go Milli Takım Seçme Turnuvası 2-3 Ekim 2023 tarihleri arasında Pandanet Go Sunucusu üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir. Seçme Turnuvası’na katılmak isteyen oyuncular en geç 1 Ekim 2023  (Pazar) 23:59’ a kadar bu web sayfasından kayıt olacaktır. 2000 GoR ve üzeri seviyesindeki aidat borcu olmayan TGOD üyeleri (18 yaş altı için üyelik şartı aranmaz) Seçme Turnuvası’na kayıt yaptırabilir. Önümüzdeki sezonun başlamasına kısa bir süre kalmasından dolayı, başvuru sayısına göre Milli Takım Komisyonu uygun seçme sistemine (turnuva, GoR, wild card vb.) karar verecektir. Milli Takım Oyuncu Seçme Sistemi üzerine detaylı bilgi almak için TGOD Milli Takım Oyuncu Seçme Yönergesi’ni inceleyebilirsiniz. Kayıtlar kesin kayıt niteliğindedir ve tur eşleştirmeleri bu kayıtlar dikkate alınarak yapılacaktır. Turnuva Platformu: Pandanet Programı bilgisayarınıza indirmek için : https://pandanet-igs.com/communities/pandanet Turnuva Kuralları
 • Turnuva Koordinatörü: Türkiye Go Oyuncuları Derneği, TGOD
 • Takım Koordinatörü : Hüsrev Aksüt
 • İtiraz ve Oyun Değerlendirme Kurulu: Açıklanacaktır
 • Oyun kuralları: Avanssız Japon oyun ve sayma kuralları
 • Süre: 60 dakika + 25hamle/10dak Kanada tipi ek süre
 • Komi: 6,5
ÖNEMLİ NOT :
 1. Turnuvaya kayıt olacak oyuncuların öncelikle ilgili yönergeyi dikkatlice okumaları gerekir.
 2. Kayıt olacak oyuncuların önceden Pandanet kullanıcı adı almaları gerekir.
 3. Turnuva esnasında oyuncuya avantaj yaratacak herhangi bir destek alınmasının tespit edilmesi durumunda oyuncunun süreli veya süresiz olarak, düzenleyici ve destekleyici dernekler tarafından düzenlenecek turnuvalara katılması mümkün olmayacaktır.
 4. Kayıt formunu doldurduktan sonra gelecek olan e-postayı kontrol ediniz. Bilgilerinizde bir yanlışlık varsa lütfen kayıt formunu yeniden doldurunuz.
 5. Turnuva ile ilgili güncel bilgiler için bu sayfayı takip ediniz.
Katılım Ücreti ve Ödüller: Katılım ücreti yoktur. Whatsapp grubu: açıklanacaktır

Kayıt İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz