Deprecated: Required parameter $tag follows optional parameter $content in /home/tgoduser/tgod.org.tr/wp-content/plugins/wp-members/includes/class-wp-members-shortcodes.php on line 363

Deprecated: Required parameter $tag follows optional parameter $content in /home/tgoduser/tgod.org.tr/wp-content/plugins/wp-members/includes/class-wp-members-shortcodes.php on line 590
24. ODTÜ Alpar Kılınç Go Turnuvası – Türkiye Go Oyuncuları Derneği

24. ODTÜ Alpar Kılınç Go Turnuvası

24. ODTÜ Alpar Kılınç Go Turnuvası, 23-24 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara’da Orta Doğu Teknik Üniversitesi kafeteryasında gerçekleşecektir.

Detaylar için: http://alparkilincgo.com/turnuva
Önkayıt adresi: http://alparkilincgo.com/on-kayit
Facebook etkinlik adresi: https://www.facebook.com/events/1581276475244040

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Kore Kültür Merkezi sponsorluğundaki turnuvaya Kore Baduk Federasyonu’na bağlı 9. dan profesyonel Kim Seung-jun ve 1. dan profesyonel Koszegi Diana hocalarımız katılacaklardır. Turnuva süresince ilk masadaki oyunları yorumlayacaklar. Oyununu göstermek isteyen ve soru sormak isteyen oyunculara yorumlar verecekler. Cumartesi günü turnuvadan hemen sonra “Konu hoca tarafından belirlenecek” konulu bir seminer sunumu yapacaklar. 

Turnuva Şampiyonu’na 500$, madalya, şampiyonluk kupası ve Kore’ye gidiş dönüş uçak bileti ile Kore BIBA Baduk Akademisi’nde 15 gün süre ile konaklama ve ders masraflarının karşılanması ödülü verilecektir. Bu ödül kişiye özeldir ve ödülü kazanan kişiden başkasına aktarılamaz.

Turnuva 2. sine, 400$, madalya ve ikincilik kupası,

Turnuva 3. süne, 300$, madalya ve üçüncülük kupası,

Turnuva 4. ve 5. sine 100$ verilecektir.

– İlk Turnuva Özel Ödülleri : İlk turnuvasına katılan oyuncular arasından 4 ya da 5 galibiyetle turnuvayı bitiren her oyuncuya çeşitli sürpriz hediyeler verilecektir.

– 18 yaş altı Grubu : 18 yaş altı oyunculardan turnuvayı en üst sırada bitiren ilk üç oyuncuya yaş grubu birincilik, ikincilik ve üçüncülük kupaları ve hediyeleri verilecektir.

– Kadın Oyuncu Özel Ödülü : Turnuvayı en üst sırada tamamlayan kadın oyucuya 100$ ve madalya verilecektir.

– Kyu Seviyesi ödülleri : Bu güne kadar hiç bir turnuvaya dan seviyesinden katılmamış oyuncular arasından, turnuvada başarılı sonuç elde eden (seçim Kore Baduk Federasyona bağlı profesyonel Kim Seung-jun ve Koszegi Diana hoca tarafından yapılacaktır) 3 oyuncuya, BIBA Online Eğitimi katılım bileti verilecektir.

Ankara Kore Kültür Merkezi’nde 2018 yılından itibaren Baduk(Go oyunu) dersi yapılması planlamaktadır. Baduk’a ilgisi olan kişilerin katılımlarını bekliyoruz.

* Kore Kültür Merkezi Adresi : Paris Cad. NO.74 Kavaklıdere, Çankaya, ANKARA

Turnuvadan hemen önceki Cuma gününde(22 Aralık) Kore Kültür Merkezi’nde Saat 14:00~18:00 arasında simültane oyunlar ve relay go gibi workshop çalışmaları yapılacaktır. Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır.

Workshop etkinliği için yer kalmamıştır. Devam etkinliği için hala kaydolabilirsiniz.

Kayıt için:

  Ad Soyad

  E-posta

  Telefon

   

   Kayıt Listesi
  1.Berkant Aras
  2.ERTUĞ AKKOL
  3.Seval Altuğ
  4.Hataycan Özgür
  5.Alihan Ağaoğlu
  6.Ömer Faruk Boztaş
  7.Mehmet Zümre
  8.Utku Baydan
  9.Taylan Çelik
  10.Sıla kazan
  11.Hakkı Burak Güner
  12.Barış Onur Örs
  13.Ulas Belhan
  14.Ozgur Degirmenci
  15.Doğaç Köse
  16.Ege Köse
  17.Murat Cihan Sorkun
  18.Elif Sorkun
  19.Evrim Fer
  20.Ali Sinan SÜLEK
  21.cem uney
  22.Senem Çelikkol
  23.Furkan ÇÖZELİ
  24.Ceylan Erbudak
  25.Alper Özhan