Genel

24. ODTÜ Alpar Kılınç Go Turnuvası

TGOD 

24. ODTÜ Alpar Kılınç Go Turnuvası, 23-24 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara’da Orta Doğu Teknik Üniversitesi kafeteryasında gerçekleşecektir.

Detaylar için: http://alparkilincgo.com/turnuva
Önkayıt adresi: http://alparkilincgo.com/on-kayit
Facebook etkinlik adresi: https://www.facebook.com/events/1581276475244040

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Kore Kültür Merkezi sponsorluğundaki turnuvaya Kore Baduk Federasyonu’na bağlı 9. dan profesyonel Kim Seung-jun ve 1. dan profesyonel Koszegi Diana hocalarımız katılacaklardır. Turnuva süresince ilk masadaki oyunları yorumlayacaklar. Oyununu göstermek isteyen ve soru sormak isteyen oyunculara yorumlar verecekler. Cumartesi günü turnuvadan hemen sonra “Konu hoca tarafından belirlenecek” konulu bir seminer sunumu yapacaklar. 

Turnuva Şampiyonu’na 500$, madalya, şampiyonluk kupası ve Kore’ye gidiş dönüş uçak bileti ile Kore BIBA Baduk Akademisi’nde 15 gün süre ile konaklama ve ders masraflarının karşılanması ödülü verilecektir. Bu ödül kişiye özeldir ve ödülü kazanan kişiden başkasına aktarılamaz.

Turnuva 2. sine, 400$, madalya ve ikincilik kupası,

Turnuva 3. süne, 300$, madalya ve üçüncülük kupası,

Turnuva 4. ve 5. sine 100$ verilecektir.

– İlk Turnuva Özel Ödülleri : İlk turnuvasına katılan oyuncular arasından 4 ya da 5 galibiyetle turnuvayı bitiren her oyuncuya çeşitli sürpriz hediyeler verilecektir.

– 18 yaş altı Grubu : 18 yaş altı oyunculardan turnuvayı en üst sırada bitiren ilk üç oyuncuya yaş grubu birincilik, ikincilik ve üçüncülük kupaları ve hediyeleri verilecektir.

– Kadın Oyuncu Özel Ödülü : Turnuvayı en üst sırada tamamlayan kadın oyucuya 100$ ve madalya verilecektir.

– Kyu Seviyesi ödülleri : Bu güne kadar hiç bir turnuvaya dan seviyesinden katılmamış oyuncular arasından, turnuvada başarılı sonuç elde eden (seçim Kore Baduk Federasyona bağlı profesyonel Kim Seung-jun ve Koszegi Diana hoca tarafından yapılacaktır) 3 oyuncuya, BIBA Online Eğitimi katılım bileti verilecektir.

Ankara Kore Kültür Merkezi’nde 2018 yılından itibaren Baduk(Go oyunu) dersi yapılması planlamaktadır. Baduk’a ilgisi olan kişilerin katılımlarını bekliyoruz.

* Kore Kültür Merkezi Adresi : Paris Cad. NO.74 Kavaklıdere, Çankaya, ANKARA

Turnuvadan hemen önceki Cuma gününde(22 Aralık) Kore Kültür Merkezi’nde Saat 14:00~18:00 arasında simültane oyunlar ve relay go gibi workshop çalışmaları yapılacaktır. Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır.

Workshop etkinliği için yer kalmamıştır. Devam etkinliği için hala kaydolabilirsiniz.

Kayıt için:

Error: Contact form not found.

 

Kayıt Listesi
1.Berkant Aras
2.ERTUĞ AKKOL
3.Seval Altuğ
4.Hataycan Özgür
5.Alihan Ağaoğlu
6.Ömer Faruk Boztaş
7.Mehmet Zümre
8.Utku Baydan
9.Taylan Çelik
10.Sıla kazan
11.Hakkı Burak Güner
12.Barış Onur Örs
13.Ulas Belhan
14.Ozgur Degirmenci
15.Doğaç Köse
16.Ege Köse
17.Murat Cihan Sorkun
18.Elif Sorkun
19.Evrim Fer
20.Ali Sinan SÜLEK
21.cem uney
22.Senem Çelikkol
23.Furkan ÇÖZELİ
24.Ceylan Erbudak
25.Alper Özhan

Recommended Posts

2023 Gençler Milli Takım Seçme Turnuvası

Avrupa Gençler Go Takım Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek milli takımın belirlenmesi için 22 Ekim 2023 (Pazar) günü online olarak KGS üzerinden bir turnuva düzenlenecektir. Kayıt ve turnuva bilgileri için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. https://www.tgod.org.tr/gencler-milli-takim-secme/

TGOD 

3. Kore Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası 2023 yılında Türkiye Gençler Baduk şampiyonlarını bulmak için yapılacaktır. 3. Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası’nın Eleme Turnuvası 9 Eylül 2023 (Cumartesi) tarihinde Online olarak KGS üzerinden gerçekleştirilecek, Final Turnuvası ise 4 Kasım 2023 (Cumartesi) tarihinde Güney Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği/Ankara’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.Kayıtlarınızı https://www.tgod.org.tr/3-gencler-sampiyonasi/ adresinden yapabilirsiniz.

TGOD 

Türkiye Gençler Online Go Ligi

Türkiye Gençler Online Go Ligi başlıyor! 20 yaş ve altı genç go oyuncularına deneyim kazandırıp gelişimlerine katkıda bulunmak ve birbirleriyle olan iletişimlerini arttırmak için düzenlenen gençler ligi çok yakında başlıyor. Lig süresi, herkes aynı oyuncu ile ikişer maç yapacak şekilde 2 döngü olarak belirlenecektir. Kaç hafta süreceği katılımcı sayısına göre tayin edilecektir. Lig başlangıç tarihi […]

TGOD