Genel Kurul Toplantısı Tarihi Hakkında

TGOD 

Önümüzdeki günlerde resmi duyuruyu yapacağız fakat öncesinde fikirlerinize ihtiyacımız var. Alpar Kılınç Go Turnuvası sırasında TGOD Genel Kurul Toplantısı da yapılacak.

Bildiğiniz üzere bu sene 22-23 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan Alpar Kılınç Go Turnuvası’nın Cumartesi akşamı (22 Aralık) TGOD Genel Kurul’unun da yapılmasını planlanıyordu. Fakat geçen sene olduğu gibi bu sene de turnuvaya Kore Büyükelçiliği’nin desteği ile Kore’den Profesyonel Go Oyuncuları katılacak ve çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek. Dolayısıyla daha önceden planladığımız bu toplantının diğer aktivitelerle de çakışması söz konusu.

Bu sebeple, bir nevi kamuoyu araştırması yapıyoruz; Genel Kurul Toplantısı’nın 21 Aralık (Cuma) akşam saatlerinde gerçekleşmesi durumunda katılım nasıl olur?

Lütfen en geç 13 Kasım Salı 23:00’e kadar formu doldurarak bizi bilgilendiriniz.

NOT : Genel Kurul Toplantısı’na yalnızca TGOD üyeleri katılabilir, lütfen üye değilseniz formu doldurmayınız.

Recommended Posts

2023 Gençler Milli Takım Seçme Turnuvası

Avrupa Gençler Go Takım Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek milli takımın belirlenmesi için 22 Ekim 2023 (Pazar) günü online olarak KGS üzerinden bir turnuva düzenlenecektir. Kayıt ve turnuva bilgileri için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. https://www.tgod.org.tr/gencler-milli-takim-secme/

TGOD 

3. Kore Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası 2023 yılında Türkiye Gençler Baduk şampiyonlarını bulmak için yapılacaktır. 3. Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası’nın Eleme Turnuvası 9 Eylül 2023 (Cumartesi) tarihinde Online olarak KGS üzerinden gerçekleştirilecek, Final Turnuvası ise 4 Kasım 2023 (Cumartesi) tarihinde Güney Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği/Ankara’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.Kayıtlarınızı https://www.tgod.org.tr/3-gencler-sampiyonasi/ adresinden yapabilirsiniz.

TGOD 

Türkiye Gençler Online Go Ligi

Türkiye Gençler Online Go Ligi başlıyor! 20 yaş ve altı genç go oyuncularına deneyim kazandırıp gelişimlerine katkıda bulunmak ve birbirleriyle olan iletişimlerini arttırmak için düzenlenen gençler ligi çok yakında başlıyor. Lig süresi, herkes aynı oyuncu ile ikişer maç yapacak şekilde 2 döngü olarak belirlenecektir. Kaç hafta süreceği katılımcı sayısına göre tayin edilecektir. Lig başlangıç tarihi […]

TGOD