KBA Eğitmen Eğitimi Projesi

KBA (Korea Baduk Association) tarafından 13-22 Kasım 2017 tarihleri arasında Go’nun globalleştirilmesi kapsamında başlatılacak “Instructor training project” projesi için TGOD tarafından eğitmen adayı önerilmesi hakkında bir mail aldık. Önereceğimiz aday ya da adayların projeye kabul edileceği kesin değil, KBA tarafında yapılacak eleme sonucunda seçilecektir. Aday olarak ileteceğimiz kişilerin belirtilen tarihlerde projeye katılmaya uygun olması önem arz etmektedir.

Programda eğitim dili İngilizce olacaktır. Kore’ye gidiş-geliş uçak bileti, konaklama ve yemek imkanı; proje kapsamında davet edilen eğitmenlere KBA tarafından sağlanacaktır. Programa herhangi bir kısıtlama (yaş, seviye vs.) olmaksızın herkesin başvurma hakkı vardır.

Önereceğimiz adayları en geç 24 Ağustos 2017 tarihine kadar bildirmemiz gerektiğinden, aday olarak önerilmek isteyen kişilerin 17 Ağustos 2017 tarihine kadar özgeçmişlerini genelsekreter@tgod.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Özgeçmişinize go eğitmenliği konusundaki tecrübenizi, İngilizce seviyenizi ve projeye neden katılmak istediğinizi eklemenizi rica ediyoruz.