KBA Eğitmen Eğitimi Projesi

TGOD 

KBA (Korea Baduk Association) tarafından 13-22 Kasım 2017 tarihleri arasında Go’nun globalleştirilmesi kapsamında başlatılacak “Instructor training project” projesi için TGOD tarafından eğitmen adayı önerilmesi hakkında bir mail aldık. Önereceğimiz aday ya da adayların projeye kabul edileceği kesin değil, KBA tarafında yapılacak eleme sonucunda seçilecektir. Aday olarak ileteceğimiz kişilerin belirtilen tarihlerde projeye katılmaya uygun olması önem arz etmektedir.

Programda eğitim dili İngilizce olacaktır. Kore’ye gidiş-geliş uçak bileti, konaklama ve yemek imkanı; proje kapsamında davet edilen eğitmenlere KBA tarafından sağlanacaktır. Programa herhangi bir kısıtlama (yaş, seviye vs.) olmaksızın herkesin başvurma hakkı vardır.

Önereceğimiz adayları en geç 24 Ağustos 2017 tarihine kadar bildirmemiz gerektiğinden, aday olarak önerilmek isteyen kişilerin 17 Ağustos 2017 tarihine kadar özgeçmişlerini genelsekreter@tgod.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Özgeçmişinize go eğitmenliği konusundaki tecrübenizi, İngilizce seviyenizi ve projeye neden katılmak istediğinizi eklemenizi rica ediyoruz.

Recommended Posts

2023 Gençler Milli Takım Seçme Turnuvası

Avrupa Gençler Go Takım Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek milli takımın belirlenmesi için 22 Ekim 2023 (Pazar) günü online olarak KGS üzerinden bir turnuva düzenlenecektir. Kayıt ve turnuva bilgileri için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. https://www.tgod.org.tr/gencler-milli-takim-secme/

TGOD 

3. Kore Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası 2023 yılında Türkiye Gençler Baduk şampiyonlarını bulmak için yapılacaktır. 3. Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası’nın Eleme Turnuvası 9 Eylül 2023 (Cumartesi) tarihinde Online olarak KGS üzerinden gerçekleştirilecek, Final Turnuvası ise 4 Kasım 2023 (Cumartesi) tarihinde Güney Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği/Ankara’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.Kayıtlarınızı https://www.tgod.org.tr/3-gencler-sampiyonasi/ adresinden yapabilirsiniz.

TGOD 

Türkiye Gençler Online Go Ligi

Türkiye Gençler Online Go Ligi başlıyor! 20 yaş ve altı genç go oyuncularına deneyim kazandırıp gelişimlerine katkıda bulunmak ve birbirleriyle olan iletişimlerini arttırmak için düzenlenen gençler ligi çok yakında başlıyor. Lig süresi, herkes aynı oyuncu ile ikişer maç yapacak şekilde 2 döngü olarak belirlenecektir. Kaç hafta süreceği katılımcı sayısına göre tayin edilecektir. Lig başlangıç tarihi […]

TGOD