TGOD Online Buluşması

TGOD 

Herkese Merhaba,

29 Ağustos Cumartesi günü saat 16:00’da Zoom programı üzerinden TGOD ile ilgili bir buluşma gerçekleşecektir.

Birçoğunuzun bildiği üzere Genel Kurul toplantılarımız zaman açısından birçok konuyu konuşmak açısından yetersiz oluyor. Bu buluşma 2020 Aralık ayında yapılacak Genel Kurul toplantımıza hazırlık amacı taşımakla birlikte çeşitli konular tartışmaya açılacak, üyelerin fikirleri ve işbirliğine başvurulacaktır. Buluşma ile ilgili gündem en kısa sürede açıklanacaktır, sizler de gündem önerilerinizi 25 Ağustos tarihine kadar iletisim@tgod.org.tr adresinden bizlere iletebilirsiniz.

Buluşma sadece TGOD üyesi olan kişilerin katılımına açık olacaktır. Katılmak isteyenlerin buluşma tarihinden önce üyelik işlemlerini tamamlamalarını rica ederiz.

Oldukça yararlı olacağını düşündüğümüz bu buluşmaya değerli katılımlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımla,

Eren Kurter
Türkiye Go Oyuncuları Derneği
Başkan

Not : Zoom buluşma bilgileri aşağıdaki gibidir.

Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/7389579622?pwd=bHo0Q3FvWDRNL0tnZ2RLcWtrZWo3Zz09

Meeting ID: 738 957 9622
Passcode: Fuseki

Recommended Posts

3. Kore Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası 2023 yılında Türkiye Gençler Baduk şampiyonlarını bulmak için yapılacaktır. 3. Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası’nın Eleme Turnuvası 9 Eylül 2023 (Cumartesi) tarihinde Online olarak KGS üzerinden gerçekleştirilecek, Final Turnuvası ise 4 Kasım 2023 (Cumartesi) tarihinde Güney Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği/Ankara’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.Kayıtlarınızı https://www.tgod.org.tr/3-gencler-sampiyonasi/ adresinden yapabilirsiniz.

TGOD 

Türkiye Gençler Online Go Ligi

Türkiye Gençler Online Go Ligi başlıyor! 20 yaş ve altı genç go oyuncularına deneyim kazandırıp gelişimlerine katkıda bulunmak ve birbirleriyle olan iletişimlerini arttırmak için düzenlenen gençler ligi çok yakında başlıyor. Lig maçları ve dersler her döngüde 4 hafta sürecektir. 1. Döngü: 31.07.2023 – 27.08.2023 Lige katılım ücreti; – Standart lig için 200₺ – Ders ilaveli […]

TGOD 

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 2023

Üyelerimizin dikkatine, TGOD Olağanüstü Genel Kurul toplantısı 30 Nisan (Pazar) 2023 saat 12:00’da aşağıda belirtilen gündem dahilinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Gündem: 1. Yönetim ve Denetleme Kurullarının döneme ait raporlarını sunması, 2. Yeni Yönetim ve Denetleme Kurullarının seçimi, 3. Tüzük değişikliği yapılması, 4. Türkiye Go Oyuncuları Derneği isminin Türkiye Go Derneği olarak değiştirilmesi, 5. Üye aidatları. […]

TGOD