Puan Durumu ve Fikstür

#TakımMSOP1234CezaG - B - MMP
1İYTE133510861108-4-120
2ODTÜ1336999907-4-218
3ESKİŞEHİR133161110406-4-316
4DOKUZ EYLÜL1330461010!5-6-216
5HACETTEPE13205348!2-7-411
6EGE13237754!3-4-610
7KOÇ1318662411-5-76
8KARMA13155262!2-2-96

UYARILAR

  • Maçlar perşembe akşamları saat 20:00’da başlayacaktır.
  • Maç kadroları en geç çarşamba akşamları 23:59’a kadar takimligi@tgod.org.tr adresine gönderilmelidir.
  • Maçlar için erteleme talepleri ancak iki oyuncu aynı hafta içinde en geç cumartesi gecesi 23:59’a kadar oynanmak şartı ile ortak bir saatte anlaştıysa ve erteleme talebi için geçerli bir sebep sunabilirlerse kabul edilecektir. Ayrıca bu erteleme talepleri de yine aynı hafta içinde en geç salı gecesi 23:59’a kadar bildirilmelidir. Aksi takdirde talep dikkate alınmayacaktır.

 

 

 

DOKUZ EYLÜL

  1. Masa : Muharrem Çelik (prohibited) – 4K
  2. Masa : Ozan Fazıl Ergün (Poetbeg) – 5K
  3. Masa : Mahmut Genç (mgenc) – 12K
  4. Masa : Berkin Gürcan (Avazb) – 15K

 

EGE

  1. Masa : Tugkan Eren (tugkan) – 2D
  2. Masa : Erdi Çoban (justdream) -3K
  3. Masa : Hülya Çolak (siuan) – 3K
  4. Masa : Merve Taş (mrve) – 16K

 

ESKİŞEHİR

  1. Masa : Emre Bektöre (bektore) – 1D
  2. Masa : Seval Altuğ (hiraeth) – 2K
  3. Masa : Cemallettin Karakaş (ilmrahil) – 2K
  4. Masa : Nevin Demirel (nevin) – 20K

 

HACETTEPE

  1. Masa : Ulaş Bedük (Beduk) – 3K
  2. Masa : Can Ünal (adent) – 6K
  3. Masa : Emel Şen (emelemin) – 9K
  4. Masa : Merve Kaşıkcı (merve) – 12K

 

İYTE

  1. Masa : Hataycan Özgür (Hataycan) – 1D
  2. Masa : Arda Hejan Yağan (curie) – 4k
  3. Masa : Caner Tangüler (jss73) – 4k
  4. Masa : Merih Can Özdemir (merihcan05) – 13k

 

KARMA

  1. Masa : Semih Çokçeken (cokceken) – 1D
  2. Masa : Canberk Yılmaz (canberk) – 3K
  3. Masa : Onur Ersoy (hitandstay) – 5K
  4. Masa : Zeynep Yılmaz (zpylmz) – 13K

 

KOÇ

  1. Masa : Cagri Haciyusufoglu (curvature) – 2K
  2. Masa : Ipek Tuncel (buendia) – 20k
  3. Masa : Ezgi Kısa (ekisa) – 20K
  4. Masa : Berk Saatci (BerkMS) – 25k

 

ODTÜ

  1. Masa : Uğur Arıkan (uari) – 1D
  2. Masa : Alihan Ağaoğlu (cyclicrain) – 1K
  3. Masa : Alper Balcı (cazador) – 3K
  4. Masa : Ömer Saim Süzer (lyft) – 15K

 

1. HAFTA
Dokuz Eylül  2  2 Ege
Hacettepe  2  2 Koç
Karma  3  1 Eskişehir
ODTÜ  1  3 İYTE
2. HAFTA
Koç  2  2 ODTÜ
Dokuz Eylül  2  2 Hacettepe
Ege  1  3 Eskişehir
İYTE  3  1 Karma
3. HAFTA
Karma  0  4 Koç
Hacettepe  2  2 Ege
Eskişehir  2  2 İYTE
ODTÜ  2  2 Dokuz Eylül
4. HAFTA
Ege  2  2 İYTE
Hacettepe  0  4 ODTÜ
Koç  1  3 Eskişehir
Dokuz Eylül  2  2 Karma
5. HAFTA
İYTE  2  2 Koç
Eskişehir  1  3 Dokuz Eylül
ODTÜ  3  1 Ege
Karma  2  2 Hacettepe
6. HAFTA
ODTÜ  4  0 Karma
Hacettepe  3  1 Eskişehir
Dokuz Eylül  1  3 İYTE
Ege  4  0 Koç
7. HAFTA
Eskişehir  2  2 ODTÜ
Karma  1  3 Ege
İYTE  4  0 Hacettepe
Koç  2  2 Dokuz Eylül
8. HAFTA
İYTE  3  1 ODTÜ
Koç  2  2 Hacettepe
Eskişehir  4  0 Karma
Ege  1  3 Dokuz Eylül
9. HAFTA
Hacettepe  0  4 Dokuz Eylül
Karma  0  4 İYTE
ODTÜ  4  0 Koç
Eskişehir  4  0 Ege
10. HAFTA
Dokuz Eylül  2  2 ODTÜ
Ege  2 2 Hacettepe
Koç  1  3 Karma
İYTE  2  2 Eskişehir
11. HAFTA
Eskişehir  3  1 Koç
ODTÜ  4  0 Hacettepe
Karma  1  3 Dokuz Eylül
İYTE  3  1 Ege
12. HAFTA
Hacettepe  3  1 Karma
Ege 0  4 ODTÜ
Koç 1  3 İYTE
Dokuz Eylül  1  3 Eskişehir
13. HAFTA
İYTE  1  3 Dokuz Eylül
Koç  0  4 Ege
Eskişehir  2  2 Hacettepe
Karma  1  3 ODTÜ
14. HAFTA
Dokuz Eylül Koç
ODTÜ Eskişehir
Ege Karma
Hacettepe İYTE