12. İstanbul Go Turnuvası Tarih Değişikliği

TGOD 

Etkinlik takviminde 22-23 Eylül tarihlerinde yer alan İstanbul Turnuvası’nın tarihi zorunlu olarak değiştirilmiştir. Konu ile ilgili organizasyon ekibinden Barkın Çelebican’ın açıklaması aşağıdadır.

“Daha önce 22-23 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek diye duyurduğumuz ve turnuva takviminde yer alması için TGOD’ye bildirdiğimiz tarihleri değiştirmek zorunda kaldık. Turnuva mekanı ve tarihleri konusunda İTÜ ile anlaşmış olmamıza rağmen, ÖSYM’nin geçtiğimiz günlerde yaptığı sınav tarihlerindeki değişiklik nedeniyle mekan ve tarih değiştirmek zorunlu hale geldi. Bu vesileyle turnuvamızın 13-14 Ekim’de İTÜ Maslak Yerleşkesi Eski Kütüphane (KSB) binasında yapılacağını duyurur gelişmeler için http://turnuva.istanbulgo.org adresini takip etmenizi rica ederiz.

2007’den bu yana bizi ağırlamış olan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Yerleşkesi’nin katılımcıların gönlünde ayrı bir yeri olduğunu biliyoruz. Ancak okulun deprem güçlendirmesi çalışmaları gecikmeli olarak başlayınca akademik takvimlerini de zora sokan önlerini göremedikleri bir inşaat sürecine girmiş bulunmaktalar. Şu anda tüm okulun temelleri içten ve dıştan kazılmış durumda. Okulun çevresi ve içi iş makineleriyle dolu kocaman bir şantiye sahası. Bu şartlar altında MSGSÜ bu yıl için maalesef bizi ağırlayamayacak.”

Recommended Posts

3. Kore Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası 2023 yılında Türkiye Gençler Baduk şampiyonlarını bulmak için yapılacaktır. 3. Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası’nın Eleme Turnuvası 9 Eylül 2023 (Cumartesi) tarihinde Online olarak KGS üzerinden gerçekleştirilecek, Final Turnuvası ise 4 Kasım 2023 (Cumartesi) tarihinde Güney Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği/Ankara’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.Kayıtlarınızı https://www.tgod.org.tr/3-gencler-sampiyonasi/ adresinden yapabilirsiniz.

TGOD 

Türkiye Gençler Online Go Ligi

Türkiye Gençler Online Go Ligi başlıyor! 20 yaş ve altı genç go oyuncularına deneyim kazandırıp gelişimlerine katkıda bulunmak ve birbirleriyle olan iletişimlerini arttırmak için düzenlenen gençler ligi çok yakında başlıyor. Lig maçları ve dersler her döngüde 4 hafta sürecektir. 1. Döngü: 31.07.2023 – 27.08.2023 Lige katılım ücreti; – Standart lig için 200₺ – Ders ilaveli […]

TGOD 

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 2023

Üyelerimizin dikkatine, TGOD Olağanüstü Genel Kurul toplantısı 30 Nisan (Pazar) 2023 saat 12:00’da aşağıda belirtilen gündem dahilinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Gündem: 1. Yönetim ve Denetleme Kurullarının döneme ait raporlarını sunması, 2. Yeni Yönetim ve Denetleme Kurullarının seçimi, 3. Tüzük değişikliği yapılması, 4. Türkiye Go Oyuncuları Derneği isminin Türkiye Go Derneği olarak değiştirilmesi, 5. Üye aidatları. […]

TGOD 

Leave A Comment