12. İstanbul Go Turnuvası Tarih Değişikliği

Etkinlik takviminde 22-23 Eylül tarihlerinde yer alan İstanbul Turnuvası’nın tarihi zorunlu olarak değiştirilmiştir. Konu ile ilgili organizasyon ekibinden Barkın Çelebican’ın açıklaması aşağıdadır.

“Daha önce 22-23 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek diye duyurduğumuz ve turnuva takviminde yer alması için TGOD’ye bildirdiğimiz tarihleri değiştirmek zorunda kaldık. Turnuva mekanı ve tarihleri konusunda İTÜ ile anlaşmış olmamıza rağmen, ÖSYM’nin geçtiğimiz günlerde yaptığı sınav tarihlerindeki değişiklik nedeniyle mekan ve tarih değiştirmek zorunlu hale geldi. Bu vesileyle turnuvamızın 13-14 Ekim’de İTÜ Maslak Yerleşkesi Eski Kütüphane (KSB) binasında yapılacağını duyurur gelişmeler için http://turnuva.istanbulgo.org adresini takip etmenizi rica ederiz.

2007’den bu yana bizi ağırlamış olan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Yerleşkesi’nin katılımcıların gönlünde ayrı bir yeri olduğunu biliyoruz. Ancak okulun deprem güçlendirmesi çalışmaları gecikmeli olarak başlayınca akademik takvimlerini de zora sokan önlerini göremedikleri bir inşaat sürecine girmiş bulunmaktalar. Şu anda tüm okulun temelleri içten ve dıştan kazılmış durumda. Okulun çevresi ve içi iş makineleriyle dolu kocaman bir şantiye sahası. Bu şartlar altında MSGSÜ bu yıl için maalesef bizi ağırlayamayacak.”

Tags

Bir cevap yazın