2016 Milli Takım Seçme Turnuvası İlk Tur Eşleşmeleri

TGOD 

Milli Takım Oyuncu Seçme Yönergesi‘ne göre düzenlenecek olan 2016 Milli Takım Seçme Turnuvası ilk tur eşleşmeleri aşağıdaki şekilde gerçekleşmiştir. İlk tur 3 maç üzerinden oynanacak ve 2 maç kazanan oyuncular final turuna kalacaktır.

  • Hayri Kılıç – Ogün Kekül
  • Hataycan Özgür – Seval Altuğ
  • Uğur Arıkan – Ulaş Belhan
  • Çağatay Tavşanoğlu – Serkan Karalı

Eren Kurter, Sercan Oruç, Doğaç Köse ve Serkan Solmazoğlu doğrudan final turundan katılacaktır. Turnuvanın ilk turu 1-14 Ağustos, final turu ise 15-31 Ağustos tarihleri arasında oynanacak olup final turu grupları daha sonra websitesi üzerinden duyurulacaktır. Turnuva kapsamındaki tüm maçlar Pandanet (IGS) üzerinden oynanacaktır. Maçlarda Japon kuralları geçerli olup, süre sistemi 1 saat ana süre ve 25 hamle/10 dakika byo-yomi olacaktır.

Recommended Posts

2023 Gençler Milli Takım Seçme Turnuvası

Avrupa Gençler Go Takım Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek milli takımın belirlenmesi için 22 Ekim 2023 (Pazar) günü online olarak KGS üzerinden bir turnuva düzenlenecektir. Kayıt ve turnuva bilgileri için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. https://www.tgod.org.tr/gencler-milli-takim-secme/

TGOD 

3. Kore Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası 2023 yılında Türkiye Gençler Baduk şampiyonlarını bulmak için yapılacaktır. 3. Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası’nın Eleme Turnuvası 9 Eylül 2023 (Cumartesi) tarihinde Online olarak KGS üzerinden gerçekleştirilecek, Final Turnuvası ise 4 Kasım 2023 (Cumartesi) tarihinde Güney Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği/Ankara’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.Kayıtlarınızı https://www.tgod.org.tr/3-gencler-sampiyonasi/ adresinden yapabilirsiniz.

TGOD 

Türkiye Gençler Online Go Ligi

Türkiye Gençler Online Go Ligi başlıyor! 20 yaş ve altı genç go oyuncularına deneyim kazandırıp gelişimlerine katkıda bulunmak ve birbirleriyle olan iletişimlerini arttırmak için düzenlenen gençler ligi çok yakında başlıyor. Lig süresi, herkes aynı oyuncu ile ikişer maç yapacak şekilde 2 döngü olarak belirlenecektir. Kaç hafta süreceği katılımcı sayısına göre tayin edilecektir. Lig başlangıç tarihi […]

TGOD