Genel

2021 Milli Takım Seçme Turnuvası

TGOD 

Milli Takım Oyuncu Seçmeleri için başvurular açılmıştır.

Kayıtlar için son tarih 5 Eylül 2021’dir.

3 kyu ve üzeri seviyesindeki aidat borcu olmayan TGOD üyeleri (18 yaş altı için üyelik şartı aranmaz) Seçme Turnuvası’na kayıt yaptırabilir.

Önümüzdeki sezonun başlamasına kısa bir süre kalmasından dolayı, başvuru sayısına göre Milli Takım Komisyonu uygun seçme sistemine (turnuva, GoR, wild card vb.) karar verecektir.

Milli Takım Oyuncu Seçme Sistemi üzerine detaylı bilgi almak için TGOD Milli Takım Oyuncu Seçme Yönergesi’ni inceleyebilirsiniz.

Önümüzdeki sezon Milli Takım kadrosunda direkt olarak yer alacak 6 oyuncu şu şekildedir:
Denis KARADABAN
Hüsrev AKSÜT
Tuğkan EREN
Birand ADAL
Fatih SULAK
Kaan MALÇOK

Aşağıdaki kayıt formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Eksik vaya yanlış yapılmış başvurular kayıt listesine alınmayacaktır.

Kayıt sonrası her oyuncuya eposta gönderilecektir, bilgilerinizi kontrol etmenizi önemle rica ederiz.

Kayıt listesi 24 saat aralıklarla güncellenecektir, kaydınızın listeye eklendiğinden emin olunuz.

Seçme Turnuvası ile ilgili güncellemeler buradan duyurulacaktır, takipte kalınız.

 

KAYIT LİSTESİ:

#Ad-SoyadGoR
1Berkant Aras1882
2Doğaç Köse2180
3Uğur Arıkan2247
4Alper BALCI1967
5Alper Sulak2030
6Mustafa Kürşat Elitok2203
7Eren Kurter2152

Recommended Posts

2023 Gençler Milli Takım Seçme Turnuvası

Avrupa Gençler Go Takım Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek milli takımın belirlenmesi için 22 Ekim 2023 (Pazar) günü online olarak KGS üzerinden bir turnuva düzenlenecektir. Kayıt ve turnuva bilgileri için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. https://www.tgod.org.tr/gencler-milli-takim-secme/

TGOD 

3. Kore Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası 2023 yılında Türkiye Gençler Baduk şampiyonlarını bulmak için yapılacaktır. 3. Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası’nın Eleme Turnuvası 9 Eylül 2023 (Cumartesi) tarihinde Online olarak KGS üzerinden gerçekleştirilecek, Final Turnuvası ise 4 Kasım 2023 (Cumartesi) tarihinde Güney Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği/Ankara’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.Kayıtlarınızı https://www.tgod.org.tr/3-gencler-sampiyonasi/ adresinden yapabilirsiniz.

TGOD 

Türkiye Gençler Online Go Ligi

Türkiye Gençler Online Go Ligi başlıyor! 20 yaş ve altı genç go oyuncularına deneyim kazandırıp gelişimlerine katkıda bulunmak ve birbirleriyle olan iletişimlerini arttırmak için düzenlenen gençler ligi çok yakında başlıyor. Lig süresi, herkes aynı oyuncu ile ikişer maç yapacak şekilde 2 döngü olarak belirlenecektir. Kaç hafta süreceği katılımcı sayısına göre tayin edilecektir. Lig başlangıç tarihi […]

TGOD