2021 Türkiye Gençler Online Go Milli Takım Seçme Turnuvası

2021 Türkiye Gençler Online Go Milli Takım Nihai Seçme Turnuvası ise 9-10 Ekim 2021 tarihlerinde KGS Go Sunucusu üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.

Nihai Seçme Turnuvası’na katılmak isteyen oyuncular en geç 7 Ekim 2021 (Perşembe) 23:59’ a kadar bu web sayfasından kayıt olacaktır.

Kayıtlar kesin kayıt niteliğindedir ve tur eşleştirmeleri bu kayıtlar dikkate alınarak yapılacaktır. Oyuncular turnuvaya veya belli bir tura katılmama durumlarını en geç 8 Ekim 2021 (Cuma) saat 15:00’a kadar iletisim@tgod.org.tr adresine email atmaları gerekmektedir.

 

Turnuva Platformu: KGS Go Server – Türk Odası

Programı bilgisayarınıza indirmek için : www.gokgs.com

Android Telefonlar için KGS uygulaması mevcuttur.

Herhangi bir cihazdan (PC, Telefon, Tablet) browser üzerinden KGS’ye bağlantı sağlayabilirsiniz.

https://shin.gokgs.com

 

Turnuva Kuralları

  • Turnuva Koordinatörü: Türkiye Go Oyuncuları Derneği, TGOD
  • Destekleyen Dernekler:
    • İstanbul Go Oyuncuları Derneği, IGOD
    • Ankara Go Oyuncuları Derneği, AGOD
    • Eskişehir Go Oyuncuları Derneği, ESGO
    • İzmir Go Oyuncuları Derneği, GOIZM
    • Akdeniz Go Derneği
  • Takım Koordinatörü : Doğaç Köse
  • Eşleştirme Sorumlusu: Polat Fevzi Dündar
  • İtiraz ve Oyun Değerlendirme Kurulu: Özgür Değirmenci, Hüsrev Aksüt, Altan Kuntay
  • Hakemler: Eren Kurter, Doğaç Köse, Berkant Aras
  • Eşleştirme sistemi:
  • Oyun kuralları: Avanssız Japon oyun ve sayma kuralları
  • Süre: 45 dakika + 3×30 saniye Japon tipi ek süre
  • Komi: 6,5

 

ÖNEMLİ NOT :

  1. Turnuvaya kayıt olacak oyuncuların öncelikle ilgili yönergeyi dikkatlice okumaları gerekir.
  2. Kayıt olacak oyuncuların önceden KGS kullanıcı adı almaları gerekir.
  3. Turnuva esnasında oyuncuya avantaj yaratacak herhangi bir destek alınmasının tespit edilmesi durumunda oyuncunun süreli veya süresiz olarak, düzenleyici ve destekleyici dernekler tarafından düzenlenecek turnuvalara katılması mümkün olmayacaktır.
  4. Kayıt formunu doldurduktan sonra gelecek olan e-postayı kontrol ediniz. Bilgilerinizde bir yanlışlık varsa lütfen kayıt formunu yeniden doldurunuz.
  5. Turnuva ile ilgili güncel bilgiler için bu sayfayı takip ediniz.

 

Turnuva Programı:

9 Ekim (Cumartesi)

09:30 – 10:00 : Eşleştirmelerin ilanı

10:00 – 12:00 : 1. Tur
13:00 – 15:00 : 2. Tur
15:30 – 17:30 : 3. Tur

10 Ekim (Pazar)

11:00 – 13:00 : 4. Tur
13:30 – 15:30 : 5. Tur

 

Katılım Ücreti ve Ödüller:

Katılım ücreti yoktur.

Dernekler imkanlar dahilinde dereceye giren ve üstün başarı gösteren oyunculara muhtelif ödüller verebilir.

 

Whatsapp grubu: https://chat.whatsapp.com/LGpoYOZarhCFIU3Tu8gqM4

 

KAYIT LİSTESİ

#Ad SoyadSeviyeŞehirKulüp/ToplulukGrupKGS Nick
1Tuğra ARAL13kKırklareliU12tugraaral
2Özgür İşçimen7kİstanbulİstanbul Go OkuluU12oziscimen
3Sarp Öztürk12kİstanbulİstanbul Go OkuluU12SarpOzturk
4Ayşe Nil Öncel10kİstanbulİstanbul Go OkuluU16niloncel
5Aşha Açin Kanbolat10kİstanbulİstanbul Go OkuluU16aakanbolat
6Albek Doğu Kanbolat10kİstanbulİstanbul Go OkuluU12adkanbolat
7Koças Kuzey Kanbolat10kİstanbulİstanbul Go OkuluU12kkkanbolat
8Mehmet Ali Göktaş13kİstanbulEnderun Yetenekli Çocuklar MerkeziU16mehmetali
9Uzay Tokgöz17kİstanbulİstanbul Go OkuluU12uzaytokgoz
10Deniz Emre ÖZTÜRK18kAnkaraZafer Koleji Go TakımıU12deniz117
11Berke üner6kİstanbulİstanbul goU16berkeuner
12Ufuk Emre Yıldırım1kİstanbulİstanbul Go OkuluU20Ufuk
13Defne Şentürk12kİzmirİzmir Go AkademisiU12godefne
14Cihan Mert Deveden10kİzmirİzmir Go AkademisiU12cihanmert
15Eda Karakuş16kİzmirİzmir Go AkademisiU12eda03
16Mert Karakuş20kİzmirİzmir Go AkademisiU12mert0307
17Orhun met2kAnkaraZafer KolejiU12orhunm
18Ege Ergun17kİstanbulİstanbul Go OkuluU16Egee
19Mehmet Emre Tiryaki2kİzmirİzmir Amerikan Koleji Go KulübüU20EmreT
20Atakan Burak Akkahve6kAnkaraU20atabur03
21Emre Aviyente14kİstanbulİstanbul Go OkuluU16Emretrio
22ARYA ICLAL DUZGUNGU13kİstanbulU12aryamanya
23MIRA DUZGUNGU13kİstanbulU12miranya
24Irmak Güntav14kİstanbulİstanbul Go OkuluU16irmakp
25Sarp Ege YILMAZ7kAnkaraZafer KolejiU12SarpEge
26Ege Yaman Gengör6kİzmirİzmir Amerikan Koleji Go KulübüU20Aegenesee
27Anıl Demirçinik16kİzmirİzmir Go AkademisiU12andem125
28Gökçe Kaan Aslan13kAnkaraZafer KolejiU12gka
29DENİZ ÖZDEMİR20kAnkaraZafer KolejiU12Deniz06
30Toprak İskender Kaya9kAnkaraZafer KolejiU12Toprakkaya
31Rüzgar Elvan Baş16kİstanbulİstanbul Go OkuluU12Elvan11
32Batu Yıldırım20kAnkaraZafer KolejiU12Batu2013