2021 Turnuva Takvimi Duyurusu

TGOD 

2020 yılında tüm dünya gibi Türkiye’yi de etkileyen Covid-19 salgını her türlü güncel Go faaliyetlerimizle birlikte muhtelif Go turnuvalarımızı da olumsuz yönde etkilemiştir. 2021 yılı itibarıyla sözkonusu olumsuz etkilerin devam etmesi sebebiyle TGOD PLAYOFF SİSTEMİ’nin online (çevrimiçi) turnuvalarla devam ettirilmesine karar verilmiştir.

2021 yılı içerisinde düzenlemek istediğiniz turnuvanın TGOD etkinlik takvimine yer alması için 13 Mart 2021 Cumartesi13:00 tarihine kadar “iletisim@tgod.org.tr“ adresine aşağıdaki bilgileri içeren bir mail atmanız gerekmektedir.

Bildirilmesi Gereken Bilgiler;
Turnuva adı
Turnuva tarihi
Organizasyon ile ilgilenen dernek/topluluk/klüp/kişi/… ve iletişim bilgisi
Ayrıca “2021 Türkiye Eşli Go Şampiyonası” ve “2021 Türkiye Kadınlar Şampiyonası, 2021 Türkiye Gençler Şampiyonası” için gönüllü organizatörler aramaktayız.

Organizatörler TGOD Takvimi’nde yer alan turnuvalarını bu yönergeye bağlı kalarak düzenleyeceklerini taahhüt etmek zorundadırlar.

Recommended Posts

2023 Gençler Milli Takım Seçme Turnuvası

Avrupa Gençler Go Takım Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek milli takımın belirlenmesi için 22 Ekim 2023 (Pazar) günü online olarak KGS üzerinden bir turnuva düzenlenecektir. Kayıt ve turnuva bilgileri için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. https://www.tgod.org.tr/gencler-milli-takim-secme/

TGOD 

3. Kore Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası 2023 yılında Türkiye Gençler Baduk şampiyonlarını bulmak için yapılacaktır. 3. Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası’nın Eleme Turnuvası 9 Eylül 2023 (Cumartesi) tarihinde Online olarak KGS üzerinden gerçekleştirilecek, Final Turnuvası ise 4 Kasım 2023 (Cumartesi) tarihinde Güney Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği/Ankara’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.Kayıtlarınızı https://www.tgod.org.tr/3-gencler-sampiyonasi/ adresinden yapabilirsiniz.

TGOD 

Türkiye Gençler Online Go Ligi

Türkiye Gençler Online Go Ligi başlıyor! 20 yaş ve altı genç go oyuncularına deneyim kazandırıp gelişimlerine katkıda bulunmak ve birbirleriyle olan iletişimlerini arttırmak için düzenlenen gençler ligi çok yakında başlıyor. Lig süresi, herkes aynı oyuncu ile ikişer maç yapacak şekilde 2 döngü olarak belirlenecektir. Kaç hafta süreceği katılımcı sayısına göre tayin edilecektir. Lig başlangıç tarihi […]

TGOD