Genel

Alpar Kılınç’ı Anma Etkinliği

TGOD 

Alpar Kılınç’ı Anma Etkinliği 26 Aralık 18:00’da Türkiye Milli Takımı ve BIBA Takımı arasındaki karşılaşma ve Blackie’nin (9p) maç yorumları ile başlayıp, 27 Aralık 10:00’da Youtube canlı yayını ile devam edecektir. Etkinlik programı aşağıdaki gibidir.

Blackie (Kim Seungjun 9P) ile öğretici oyun oynayacak kişi başvurular arasından çekilişle belirlenecektir. Çekilişe katılmak için TGOD üyesi olmak gereklidir. Oynamak isteyenlerin aşağıdaki formu doldurması gerekmektedir.

Error: Contact form not found.

 

Youtube canlı yayını, Türkiye Go Oyuncuları Derneği kanalında olacaktır. Youtube simgesine tıklayarak kanalımıza ulaşabilirsiniz. Yayın başlarken bildirim almak için lütfen kanalımıza abone olunuz.

 

Öğretici Oyun Kayıt Listesi

#Ad SoyadSeviye
1Mustafa Kürşat Elitok1k
2Özgür Değirmenci4d
3Banu Kibar9k
4Kemal Onurlu13k
5Hataycan Özgür2d
6Alper Sulak3k
7Uğur Arıkan2d
8Birand Adal3d
9Sarp Ege Yılmaz7k

Recommended Posts

2023 Gençler Milli Takım Seçme Turnuvası

Avrupa Gençler Go Takım Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek milli takımın belirlenmesi için 22 Ekim 2023 (Pazar) günü online olarak KGS üzerinden bir turnuva düzenlenecektir. Kayıt ve turnuva bilgileri için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. https://www.tgod.org.tr/gencler-milli-takim-secme/

TGOD 

3. Kore Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası 2023 yılında Türkiye Gençler Baduk şampiyonlarını bulmak için yapılacaktır. 3. Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası’nın Eleme Turnuvası 9 Eylül 2023 (Cumartesi) tarihinde Online olarak KGS üzerinden gerçekleştirilecek, Final Turnuvası ise 4 Kasım 2023 (Cumartesi) tarihinde Güney Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği/Ankara’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.Kayıtlarınızı https://www.tgod.org.tr/3-gencler-sampiyonasi/ adresinden yapabilirsiniz.

TGOD 

Türkiye Gençler Online Go Ligi

Türkiye Gençler Online Go Ligi başlıyor! 20 yaş ve altı genç go oyuncularına deneyim kazandırıp gelişimlerine katkıda bulunmak ve birbirleriyle olan iletişimlerini arttırmak için düzenlenen gençler ligi çok yakında başlıyor. Lig süresi, herkes aynı oyuncu ile ikişer maç yapacak şekilde 2 döngü olarak belirlenecektir. Kaç hafta süreceği katılımcı sayısına göre tayin edilecektir. Lig başlangıç tarihi […]

TGOD