Türkiye Gençler Online Go Ligi

TGOD 

Türkiye Gençler Online Go Ligi başlıyor!

20 yaş ve altı genç go oyuncularına deneyim kazandırıp gelişimlerine katkıda bulunmak ve birbirleriyle olan iletişimlerini arttırmak için düzenlenen gençler ligi çok yakında başlıyor.

Lig maçları ve dersler her döngüde 4 hafta sürecektir.

1. Döngü: 31.07.2023 – 27.08.2023

Lige katılım ücreti;
– Standart lig için 200₺
– Ders ilaveli lig için 500₺’dir.

Detayları ilgili yönergede bulabilirsiniz.

Ön kayıt için lütfen aşağıdaki formu 26.07.2023 tarihine kadar doldurunuz. Ödeme dekontunu ve kimlik bilginizi gencler@tgod.org.tr adresine mail atmanızın ardından başvurunuz onaylanıp adınız katılımcı listesine eklenecektir.

Kayıt ile birlikte gençler ligi whatsapp grubuna da katılmayı lütfen unutmayın.

Whatsapp linki: https://chat.whatsapp.com/Fjv3qBceazTGcDUi1BuVNd

Lig Kuralları:

  • Siyah-Beyaz seçimi: Nigiri
  • Oyun Kuralları: Avanssız, Japon kural seti
  • Komi: 6,5
  • Süre: 30 dakika ana süre + 3×30 saniye Japon byo-yomi süre sistemi

* Lig Avrupa Go Federasyonu Genel Turnuva Kuralları, AGF Turnuva Sistemi Kuralları ve Japon sayma kurallarına göre oynanacaktır.

Lig Koordinatörü:   Fatih Sulak

ÖNEMLİ NOT:

Lige kayıt olacak oyuncuların öncelikle Türkiye Gençler Online Go Ligi Yönergesi‘ni dikkatlice okumaları gerekir.

Kayıt olacak oyuncuların önceden KGS kullanıcı adı almaları gerekir.

Lig esnasında oyuncuya avantaj yaratacak herhangi bir destek alınmasının tespit edilmesi durumunda oyuncunun süreli veya süresiz olarak, düzenleyici ve destekleyici dernekler tarafından düzenlenecek turnuvalara katılması mümkün olmayacaktır.

Lig ile ilgili güncel bilgiler için bu sayfayı takip ediniz.

Yönergede yanıt bulamadığınız sorularınız için bizimle gencler@tgod.org.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Egf Pin’inizi buradan öğrenebilirsiniz.

Katılımcı Listesi

#Ad SoyadSeviyeKGS Kullanıcı Adı
1

Recommended Posts

3. Kore Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası

Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası 2023 yılında Türkiye Gençler Baduk şampiyonlarını bulmak için yapılacaktır. 3. Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Gençler Baduk Şampiyonası’nın Eleme Turnuvası 9 Eylül 2023 (Cumartesi) tarihinde Online olarak KGS üzerinden gerçekleştirilecek, Final Turnuvası ise 4 Kasım 2023 (Cumartesi) tarihinde Güney Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği/Ankara’da yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir.Kayıtlarınızı https://www.tgod.org.tr/3-gencler-sampiyonasi/ adresinden yapabilirsiniz.

TGOD 

Türkiye Gençler Online Go Ligi

Türkiye Gençler Online Go Ligi başlıyor! 20 yaş ve altı genç go oyuncularına deneyim kazandırıp gelişimlerine katkıda bulunmak ve birbirleriyle olan iletişimlerini arttırmak için düzenlenen gençler ligi çok yakında başlıyor. Lig maçları ve dersler her döngüde 4 hafta sürecektir. 1. Döngü: 31.07.2023 – 27.08.2023 Lige katılım ücreti; – Standart lig için 200₺ – Ders ilaveli […]

TGOD 

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 2023

Üyelerimizin dikkatine, TGOD Olağanüstü Genel Kurul toplantısı 30 Nisan (Pazar) 2023 saat 12:00’da aşağıda belirtilen gündem dahilinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Gündem: 1. Yönetim ve Denetleme Kurullarının döneme ait raporlarını sunması, 2. Yeni Yönetim ve Denetleme Kurullarının seçimi, 3. Tüzük değişikliği yapılması, 4. Türkiye Go Oyuncuları Derneği isminin Türkiye Go Derneği olarak değiştirilmesi, 5. Üye aidatları. […]

TGOD